Djerv 1919

Lagledere

Lagledere

Test av rapport
Aina Økland
Grupper: Gutter 12 år
Alf Magne Melkevik
Grupper: A-Lag
Alin Bocangala
Grupper: Gutter 7 år | Gutter 7 år
Anders Høyvik
Grupper: Gutter 8 år
Anders Emil Velde
Grupper: Gutter 14 år
Andreas Andreassen
Grupper: Gutter 10 år
Andreas Knutsen
Grupper: Gutter 9 år
Andreas Åberg
Grupper: Gutter 6 år | Gutter 6 år
Anne Sirnes Hagland
Grupper: Jenter 9 år | Jenter 9 år | Jenter 9 år
Arild Andersen
Grupper: Gutter 16 år
Arild Græsdal
Grupper: Administrasjon
Asle Gunnar Solbøe
Grupper: Gutter 14 år
Audun Bersaas Wiestad
Grupper: Gutter 15 år
Audun Sætre
Grupper: Gutter 13 år
Bent Jakobsen
Grupper: Gutter 9 år
Bente Moen
Grupper: Gutter 12 år
Berat Rustaj
Grupper: Gutter 12 år
Birger Nordbø Torsvik
Grupper: Gutter 10 år
Bjarki Østberg
Grupper: Gutter 7 år
Bjørg Elise Knutsen
Grupper: Gutter 7 år | Gutter 7 år
Bjørn Breivik
Grupper: Jenter 10 år
Bjørn Eikeland
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 10 år
Bjørn Ove Salhus
Grupper: Gutter 7 år | Gutter 7 år
Camilla Øvregård
Grupper: Gutter 10 år
Cato Ådnanes
Grupper: Gutter 9 år
Christian Nilsen
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Dag Abel Sveen
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år | Jenter 7 år | Jenter 7 år
Dan Leland
Grupper: Gutter 9 år
Dan Ove Vikse
Grupper: Jenter 14 år
Daniel James Nye
Grupper: Gutter 7 år
Egil Bergersen
Grupper: Jenter 7 år | Jenter 7 år
Eirik Kalstveit
Grupper: Gutter 7 år
Elisabeth Welle
Grupper: Gutter 13 år
Endre Eide
Grupper: A-Lag
Ferdinand K. Haaland
Grupper: Jenter 8 år | Jenter 9 år | Junior
Fritz Arne Lilleskog
Grupper: Gutter 15 år
Frode L. Pedersen
Grupper: Gutter 11 år
Geir Eikemo
Grupper: Jenter 12 år
Geir Hausken
Grupper: Gutter 8 år
Geir Olav Jentoft
Grupper: Jenter 16 år
Geir Ove Egge
Grupper: Jenter 14 år
Geir Åge Nesse
Grupper: Gutter 9 år
Gudmund Vestre
Grupper: Administrasjon | Gutter 10 år
Gunn Soltveit
Grupper: Jenter 15 år
Hanne Noreide
Grupper: Jenter 7 år | Jenter 7 år
Hans Kristoffersen
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 10 år | Jenter 10 år
Harald Eriksen
Grupper: HC
Helge Varne
Grupper: Gutter 8 år
Henriette Melkevik Eikje
Grupper: HC
Håkon Velde Nordstrøm
Grupper: Gutter 9 år
Inge Holme Grutle
Grupper: Gutter 8 år
Irene Grønningen
Grupper: HC
Isayes Abebe Urge
Grupper: Gutter 15 år
Ivar Birkeland
Grupper: Gutter 13 år
Jan Gunnar Olsen
Grupper: Gutter 14 år
Jarle Thy
Grupper: Jenter 8 år | Jenter 9 år
Johan Øvrebø
Grupper: Gutter 14 år
John Emil Hauge
Grupper: Gutter 8 år
John Øyvind Knutsen
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Jon Håkon Melkevik
Grupper: Administrasjon | HC
Jonny Torvestad
Grupper: Gutter 7 år | Gutter 7 år
Jostein Rasmussen
Grupper: B-Lag | Junior | Junior | Junior
Kenneth Mathias Hitsøy
Grupper: Gutter 10 år
Kjell Bjelland
Grupper: HC
Kjell Solberg
Grupper: Junior
Kjell Arne Drange
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Kjell Inge Bråtveit
Grupper: Gutter 15 år
Kjell Tore Heien
Grupper: Gutter 12 år
Kjetil Boland
Grupper: Junior | Junior
Kjetil Eide
Grupper: B-Lag | C-Lag | Old-Boys
Kjetil Ragnar Husevåg
Grupper: Jenter 12 år
Kurt Harald Eskevik
Grupper: Junior | Junior
Lars Grindheim
Grupper: Junior | Junior
Lars Lokna
Grupper: HC
Lars Inge Vatnem
Grupper: Jenter 14 år
Lee Jon Robertson
Grupper: Gutter 13 år
Leif Åge Vestbø
Grupper: Gutter 7 år
Lene Markhus
Grupper: Jenter 8 år | Jenter 9 år
Lene Osmundsen Berg
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Linda Worre Bråtveit
Grupper: Damer
Magne Haukelidsæter
Grupper: HC
Magne Edvardsen Melkevik
Grupper: Gutter 16 år
Magnus Berning
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 11 år | Gutter 12 år | Gutter 12 år
Maid Memic
Grupper: A-Lag
Mariann Aksdal
Grupper: HC
Marie Louise Aanensen
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 10 år | Jenter 10 år
Marius Spiru
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Marius Ødegård Haavik
Grupper: Gutter 9 år
Mariusz Matyja
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Mats Karstensen Rasmussen
Grupper: Gutter 16 år
Mona Stavland Aase
Grupper: Gutter 9 år
Monica Breivik
Grupper: Jenter 8 år | Jenter 9 år
Morten Carlsen
Grupper: Gutter 16 år
Morten Torkildsen
Grupper: Jenter 9 år
Morten Åstrøm
Grupper: Gutter 7 år | Gutter 7 år
Morten Davidsen Moss
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 11 år
Morten Osvald Nesheim Østhus
Grupper: Gutter 8 år
Neil Carlsen
Grupper: B-Lag | C-Lag
Nora Beth Nielsen
Grupper: Gutter 12 år
Oddbjørn Sjursen
Grupper: Gutter 13 år
Oddbjørn Gudmestad Jensen
Grupper: Gutter 10 år
Ole Christian Løvik
Grupper: Gutter 10 år
Ole Hermann Brekke
Grupper: Gutter 13 år
Otto Ingart Nuntun
Grupper: HC
Reinert Husveg
Grupper: Gutter 16 år
Roar Haugan
Grupper: Gutter 10 år
Roar Nakling Martinsen
Grupper: Gutter 15 år
Robin Veldt
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Rolf Helge Hjelmtvedt
Grupper: Gutter 10 år
Rune Hjorteland
Grupper: Jenter 14 år
Rune Larsen
Grupper: Jenter 9 år
Rune Risvold
Grupper: Gutter 12 år
Rune Ulriksen
Grupper: Gutter 6 år | Gutter 6 år | Jenter 16 år | Jenter 7 år | Jenter 7 år | Jenter 7 år
Shannan Amiryan
Grupper: Jenter 10 år
Sindre Utne
Grupper: Gutter 6 år
Sjur-Jarle Hauge
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 14 år | Gutter 14 år | Jenter 16 år | SPU | SPU 11-12
Stein Rune Lofthus
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 11 år
Stein-Erik Knapstad
Grupper: Jenter 12 år
Stian Skeiseid
Grupper: Jenter 7 år | Jenter 7 år
Stian Vevatne
Grupper: Jenter 12 år
Stian Johannes Rossebø
Grupper: Old-Boys
Stig-Ove Olsen
Grupper: Gutter 11 år
Svein Lodden
Grupper: Damer
Svein Inge Strand Egelenad
Grupper: Jenter 7 år | Jenter 7 år | Jenter 7 år
Svein Morten Vangen Lervik
Grupper: Jenter 7 år | Jenter 7 år
Svein Oddvar Moen
Grupper: Gutter 12 år
Sveinung Reidarson
Grupper: Gutter 12 år
Sveinung Totland
Grupper: Gutter 9 år
Sven Egil Berntsen
Grupper: Gutter 9 år
Sverre-Asmund Haugen
Grupper: Jenter 7 år | Jenter 7 år
Sølvi Edvardsen Melkevik
Grupper: HC
Sølvi Johanne Hanssen
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Terje Fenstad
Grupper: Gutter 15 år
Torstein Torkelsen
Grupper: Gutter 6 år
Trond Børge Åsbu
Grupper: Gutter 10 år
Trond Espen Mc Donald Bygland
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 11 år
Trond Ove Gundersen
Grupper: A-Lag
Tronn Dyrstad
Grupper: Gutter 8 år
Trygve Kvia
Grupper: A-Lag
Ture Tømmerbakke
Grupper: Jenter 15 år
Tørres Guddal
Grupper: Gutter 16 år
Vibecke Sæverud Solberg
Grupper: Gutter 15 år
Wiggo Øfeldt
Grupper: Old-Boys
Ørjan Thorsen
Grupper: Gutter 7 år
Ørjan Vik
Grupper: Gutter 12 år
Ørjan Østhus
Grupper: Gutter 8 år
Øyvind Gard
Grupper: A-Lag
Øyvind Rasmussen
Grupper: A-Lag
Øyvind Kalstø Johansen
Grupper: Gutter 10 år
Aina Økland
Grupper: Gutter 12 år
Andreas Andreassen
Grupper: Gutter 10 år
Bente Moen
Grupper: Gutter 12 år
Jostein Rasmussen
Grupper: B-Lag | Junior | Junior | Junior
Leif Helge Helgesen
Grupper:
Rolf Helge Hjelmtvedt
Grupper: Gutter 10 år
Sjur-Jarle Hauge
Grupper: Gutter 13 år | Gutter 14 år | Gutter 14 år | Jenter 16 år | SPU | SPU 11-12
Sondre Dybvik Ekrene
Grupper:

Sportsklubben Djerv 1919
ADR Stordgata 5, 5522 HAUGESUND | TLF 52711883 | EPOST post@djerv1919.no

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift