Besøk våre lagsider

MAN
11.06
20:30-22:00
Gymnasbane 2A
TOR
14.06
15:30-17:00
Djervbanen A
16.08 20:00 Sakkestad (kunst) B
Haugar #2 - Djerv 1919 Damer -
19.08 13:00 B&G-banen B
Egersunds - Djerv/Nord kvinner -
28.08 19:00 Djervbanen B
Falkeid #1 - Djerv/Nord kvinner -
03.09 20:00 Knudamyra kunstgress 1 B
Forus og Gausel - Djerv/Nord kvinner -
11.09 19:00 Djervbanen H
Djerv/Nord kvinner - Haugar 2 -
17.06 13:00 Vestbanen B  
Viking - Djerv/Nord kvinner -  
15.06 19:00 Klepp stadion B  
Klepp 3 - Djerv/Nord kvinner -  
12.06 19:00 Lassa Gress B  
Vidar - Djerv/Nord kvinner -  
05.06 19:00 Djervbanen H  
Djerv/Nord kvinner - Vard Haugesund -  
29.05 19:00 Randaberg stadion B  
Randaberg - Djerv/Nord kvinner -  
10.11 14:00 Djervbanen H  
Djerv/Nord kvinner - Viking -  
30.10 19:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv/Nord kvinner - Vidar -  
23.10 19:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund - Djerv/Nord kvinner -  
16.10 19:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv/Nord kvinner - Randaberg -  
02.10 19:00 Lura stadion B  
Lura - Djerv/Nord kvinner -  
22.09 14:00 Djervbanen H  
Djerv/Nord kvinner - Klepp 3 -  
18.09 20:00 Wintershallbanen B  
Hinna 2 - Djerv/Nord kvinner -  
11.09 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Damer - Haugar #2 -  
11.09 19:00 Djervbanen H  
Djerv/Nord kvinner - Haugar 2 -  
03.09 20:00 Knudamyra kunstgress 1 B  
Forus og Gausel - Djerv/Nord kvinner -  
28.08 19:00 Djervbanen B  
Falkeid #1 - Djerv/Nord kvinner -  
19.08 13:00 B&G-banen B  
Egersunds - Djerv/Nord kvinner -  
16.08 20:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Djerv 1919 Damer -  
17.06 13:00 Vestbanen B  
Viking - Djerv/Nord kvinner -  
15.06 19:00 Klepp stadion B  
Klepp 3 - Djerv/Nord kvinner -  
12.06 19:00 Lassa Gress B  
Vidar - Djerv/Nord kvinner -  
05.06 19:00 Djervbanen H  
Djerv/Nord kvinner - Vard Haugesund -  
29.05 19:00 Randaberg stadion B  
Randaberg - Djerv/Nord kvinner -  
22.05 19:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv/Nord kvinner - Lura -  
08.05 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Damer - Hinna 2 -  
30.04 18:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar 2 - Djerv/Nord kvinner -  
24.04 19:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv/Nord kvinner - Forus og Gausel -  
17.04 19:00 Falkeid Kunstgras B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 Damer 4 - 1  
17.04 19:00 Tysværvåg kunstgress H  
Djerv/Nord kvinner - Falkeid -  
08.04 14:00 Djervbanen H  
Djerv/Nord kvinner - Egersunds 0 - 5  
21.03 19:00 Djervbanen B  
Bremnes Damer - Djerv 1919 Damer -  
28.02 19:00 Karmøyhallen B  
Kopervik A-Lag Damer - Djerv 1919 Damer -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift