Besøk våre lagsider

26.08 15:00 Nesttun Kunstgress 2 B
Fana 2 - Trott Senior 1 -
01.09 15:00 Prestagardsskogen Gras H
Trott Senior 1 - Ny-Krohnborg -
08.09 15:00 Liland kunstgress 1 B
Gneist - Trott Senior 1 -
17.09 18:00 Prestagardsskogen Gras H
Trott Senior 1 - Åsane 2 -
22.09 15:00 Odda stadion B
Odda - Trott Senior 1 -
18.08 15:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Nordhordland 6 - 0  
11.08 15:00 Husnes Stadion B  
Trio - Trott Senior 1 1 - 2  
03.08 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Trott A-Lag 5 - 1  
23.06 15:00 Nysæter kunstgress B  
Solid - Trott Senior 1 0 - 0  
16.06 15:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Arna-Bjørnar 2 - 2  
20.10 15:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Solid -  
13.10 15:00 Arna Idrettspark B  
Arna-Bjørnar - Trott Senior 1 -  
05.10 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 1 - Bergen Nord -  
29.09 15:00 Stavollen Kunstgress 01 B  
Bjarg - Trott Senior 1 -  
22.09 15:00 Odda stadion B  
Odda - Trott Senior 1 -  
17.09 18:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Åsane 2 -  
08.09 15:00 Liland kunstgress 1 B  
Gneist - Trott Senior 1 -  
01.09 15:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Ny-Krohnborg -  
26.08 15:00 Nesttun Kunstgress 2 B  
Fana 2 - Trott Senior 1 -  
18.08 15:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Nordhordland 6 - 0  
11.08 15:00 Husnes Stadion B  
Trio - Trott Senior 1 1 - 2  
03.08 19:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Trott A-Lag 5 - 1  
23.06 15:00 Nysæter kunstgress B  
Solid - Trott Senior 1 0 - 0  
16.06 15:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Arna-Bjørnar 2 - 2  
08.06 19:00 Salhus Kunstgress B  
Bergen Nord - Trott Senior 1 7 - 2  
02.06 15:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Bjarg 2 - 5  
25.05 19:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Odda 5 - 1  
14.05 19:00 Myrdal stadion B  
Åsane 2 - Trott Senior 1 2 - 2  
05.05 15:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Gneist 3 - 1  
28.04 15:00 Krohnsminde Kunstgress B  
Ny-Krohnborg - Trott Senior 1 2 - 4  
22.04 16:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Fana 2 7 - 3  
14.04 15:00 Knarvik gress B  
Nordhordland - Trott Senior 1 1 - 1  
07.04 15:00 Prestagardsskogen Gras H  
Trott Senior 1 - Trio 0 - 3  
24.03 16:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 1 - Varegg 3 - 0  
16.03 19:15 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott A-Lag - Vestsiden-Askøy -  
07.03 19:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott A-Lag - Solid #1 9 - 3  
25.02 14:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 1 - Nordhordland 1 - 4  
18.02 16:00 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott Senior 1 - Valestrand Hjellvik 2 - 3  
27.01 13:00 Åstveit Idrettspark 1 B  
NHH - Trott Senior 1 1 - 5  
20.01 14:15 Vedavåg Hallen B  
Skjold IL #1 - Trott A-Lag 1 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift