Besøk våre lagsider

MAN
16.07
15:30-17:00
Djervhall sal 3
TIR
17.07
15:30-17:00
Djervbanen A
ONS
18.07
19:00-21:30
Gymnasbane 2A-1
TOR
19.07
15:30-17:00
Djervbanen B-1
FRE
20.07
15:30-17:00
Djervbanen A
LØR
21.07
12:00-13:30
Djervbanen A-1
29.07 19:15 G17 Norway Cup B
Gratangen - Djerv 1919 Junior -
29.07 19:15 G19 Norway Cup B
Spjelkavik - Djerv 1919 Junior -
30.07 12:40 G17 Norway Cup B
Trio - Djerv 1919 Junior -
30.07 13:55 G19 Norway Cup B
Fyllingsdalen - Djerv 1919 Junior -
31.07 12:40 G17 Norway Cup B
Jotun - Djerv 1919 Junior -
17.06 18:00 Jørpeland kunstgress hoved B  
Staal Jørpeland 1 - Djerv 1919 Junior 1 - 3  
10.06 16:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Hinna 1 -  
03.06 18:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Djerv 1919 Junior 3 - 3  
27.05 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Kopervik 1 1 - 1  
24.05 18:00 Djervbanen B  
Åsane NM - Djerv 1919 Junior 3 - 2  
04.11 18:00 Lassa kunstgress 1 B  
Vidar 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
28.10 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Staal Jørpeland 1 -  
21.10 15:00 Wintershallbanen B  
Hinna 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
14.10 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Vaulen 1 -  
07.10 18:00 Åsebøen Kunstgras B  
Kopervik 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
30.09 18:00 Gymnasbane 5 B  
Vard Haugesund 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
23.09 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Madla 1 -  
09.09 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Bogafjell 1 -  
02.09 18:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
26.08 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Vardeneset 1 -  
19.08 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Vidar 1 -  
15.08 19:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 1 - Djerv 1919 Junior -  
31.07 18:00 G19 Norway Cup B  
Ishavsbyen - Djerv 1919 Junior -  
31.07 12:40 G17 Norway Cup B  
Jotun - Djerv 1919 Junior -  
30.07 13:55 G19 Norway Cup B  
Fyllingsdalen - Djerv 1919 Junior -  
30.07 12:40 G17 Norway Cup B  
Trio - Djerv 1919 Junior -  
29.07 19:15 G17 Norway Cup B  
Gratangen - Djerv 1919 Junior -  
29.07 19:15 G19 Norway Cup B  
Spjelkavik - Djerv 1919 Junior -  
17.06 18:00 Jørpeland kunstgress hoved B  
Staal Jørpeland 1 - Djerv 1919 Junior 1 - 3  
10.06 16:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Hinna 1 -  
03.06 18:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Djerv 1919 Junior 3 - 3  
27.05 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Kopervik 1 1 - 1  
24.05 18:00 Djervbanen B  
Åsane NM - Djerv 1919 Junior 3 - 2  
13.05 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Vard Haugesund 1 1 - 1  
07.05 20:00 Olvondo Stadion NM H  
Djerv 1919 Junior - Bremnes IL 2 - 1  
22.04 18:00 Bogafjellbanen B  
Bogafjell 1 - Djerv 1919 Junior 0 - 7  
14.04 14:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Bryne 1 1 - 2  
08.04 18:00 Vardeneset kunstgress 1- Modenabanen B  
Vardeneset 1 - Djerv 1919 G19-1 1 - 0  
18.03 15:15 Gymnasbane 5 B  
Vard Jr. Elite - Finale - Djerv 1919 Junior 1 - 0  
18.03 12:30 Gymnasbane 2 B  
Madla Jr1 - Djerv 1919 Junior 0 - 3  
17.03 14:45 Djervbanen B  
Falkeid Jr1 - Djerv 1919 Junior 1 - 11  
17.03 14:45 Gymnasbane 6 B  
Vard Jr. Elite - Djerv 1919 Junior 1 - 0  
17.03 13:00 Djervbanen B  
Bremnes Jr2 - Djerv 1919 Junior 0 - 2  
17.03 10:00 Gymnasbane 7 B  
Sandviken Jr1 - Djerv 1919 Junior 1 - 4  
17.03 10:00 Djervbanen B  
Solid Jr1 - Djerv 1919 Junior 1 - 1  
04.03 16:00 Gymnasbane 2 B  
Vard Jr Elite - Djerv 1919 Junior 2 - 4  
04.03 12:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Kopervik Junior 1 1 - 3  
04.03 10:00 Djervbanen B  
Kopervik Jr Elite - Djerv 1919 Junior 3 - 1  
27.02 18:30 Djervbanen B  
Stord Jr Elite - Djerv 1919 Junior 3 - 5  
23.02 18:00 Djervbanen B  
Bremnes IL #2 - Djerv 1919 Junior 0 - 10  
21.02 20:00 Djervbanen B  
Åkra IL #1 - Djerv 1919 Junior 0 - 5  
08.02 20:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #3 - Djerv 1919 Junior 3 - 4  
06.02 20:00 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #1 - Djerv 1919 Junior 3 - 4  
30.01 18:30 Djervbanen B  
Hemmingstad A-Lag - Djerv 1919 Junior 1 - 3  
29.01 20:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Junior 1 - 5  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Andrè Solstrand 17 2
Andreas Mardal T 17 4
Bernhard K. R 15 1
Christian L 17 14 1 1
Eirik Viland A 16 7
Emil Osnes G 19 15 1 5
Ezat J 17 3
Hafsteinn Egill R 18 7 1 3
Hauk Johan R 17 18 8 11
Håkon E 17 14 1
Håvard Vatland K 16 3 1
Isa G 19 3
Jacob-Andreas H 17 19
John Herman Hagen B 17 3 1
Kasper A 15 1
Lennart H 19 14 3 8
Magnus B. H 19 7
Marcel O 16 1
Marcus Hope 18 15 5 9
Markus Lassesen H 19 17 7
Mathias Kjær E 17 2 1
Mats Lokna W 18 18 5
Oddve S 17 3 1
Oskar H 17 19 3
Pawel K 18 2
Petter Andreas Hausken L 17 3 1
Sebastian Emil B 16 1 1
Sebastian Lie H 17 16 2 1
Simen H 18 20 2 4
Sondre Eide M 18 3
Stefan Mirosavljevic 18 6 1
Stian K 18 11 2
Torbjørn Log P 17 16 5 2
Truls Birkeland 17 4
Vegard Sørbø S 19 3
Vetle Høystad R 19 13 2
Øyvind K 18 12 1 5
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift