Besøk våre lagsider

MAN
17.09
15:30-17:00
Djervhallen
TIR
18.09
15:30-17:00
Djervbanen A
ONS
19.09
15:30-17:00
Djervhallen
ONS
19.09
19:00-21:30
Gymnasbane 2A-1
TOR
20.09
15:30-17:00
Djervbanen B-1
FRE
21.09
15:30-17:00
Djervbanen A
LØR
22.09
12:00-13:30
Djervbanen A-1
23.09 18:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G19-1 - Madla 1 -
30.09 18:00 Gymnasbane 5 B
Vard Haugesund 1 - Djerv 1919 G19-1 -
07.10 18:00 Åsebøen Kunstgras B
Kopervik 1 - Djerv 1919 G19-1 -
14.10 18:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G19-1 - Vaulen 1 -
21.10 15:00 Wintershallbanen B
Hinna 1 - Djerv 1919 G19-1 -
02.09 18:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 1 - Djerv 1919 Junior 2 - 3  
26.08 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Vardeneset 1 9 - 0  
19.08 16:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Vidar 1 8 - 0  
15.08 19:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 1 - Djerv 1919 Junior 0 - 11  
04.08 17:10 G17 NC FINALE! B  
Nordstrand - Djerv 1919 Junior 3 - 4  
04.11 18:00 Lassa kunstgress 1 B  
Vidar 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
28.10 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Staal Jørpeland 1 -  
21.10 15:00 Wintershallbanen B  
Hinna 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
14.10 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Vaulen 1 -  
07.10 18:00 Åsebøen Kunstgras B  
Kopervik 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
30.09 18:00 Gymnasbane 5 B  
Vard Haugesund 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
23.09 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Madla 1 -  
02.09 18:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 1 - Djerv 1919 Junior 2 - 3  
26.08 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Vardeneset 1 9 - 0  
19.08 16:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Vidar 1 8 - 0  
15.08 19:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 1 - Djerv 1919 Junior 0 - 11  
04.08 17:10 G17 NC FINALE! B  
Nordstrand - Djerv 1919 Junior 3 - 4  
03.08 18:00 G17 Norway Cup Semi B  
Strindheim Toppfotball - Djerv 1919 Junior 0 - 1  
03.08 13:00 G17 Norway Cup B  
Tiller - Djerv 1919 Junior 0 - 6  
02.08 18:00 G17 Norway Cup H  
Djerv 1919 Junior - Ellingsrud 5 - 0  
02.08 14:00 G19 Norway Cup B  
Pors - Djerv 1919 Junior 2 - 1  
31.07 18:00 G19 Norway Cup B  
Ishavsbyen - Djerv 1919 Junior 0 - 2  
31.07 12:40 G17 Norway Cup B  
Jotun - Djerv 1919 Junior 1 - 3  
30.07 13:55 G19 Norway Cup B  
Fyllingsdalen - Djerv 1919 Junior 0 - 3  
30.07 12:40 G17 Norway Cup B  
Trio - Djerv 1919 Junior 0 - 11  
29.07 19:15 G17 Norway Cup B  
Gratangen - Djerv 1919 Junior 1 - 9  
29.07 19:15 G19 Norway Cup B  
Spjelkavik - Djerv 1919 Junior 1 - 2  
27.07 16:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Avaldsnes Damer 6 - 0  
17.06 18:00 Jørpeland kunstgress hoved B  
Staal Jørpeland 1 - Djerv 1919 Junior 1 - 3  
10.06 16:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Hinna 1 3 - 0  
03.06 18:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Djerv 1919 Junior 3 - 3  
27.05 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Kopervik 1 1 - 1  
24.05 18:00 Djervbanen B  
Åsane NM - Djerv 1919 Junior 3 - 2  
13.05 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Vard Haugesund 1 1 - 1  
07.05 20:00 Olvondo Stadion NM H  
Djerv 1919 Junior - Bremnes IL 2 - 1  
22.04 18:00 Bogafjellbanen B  
Bogafjell 1 - Djerv 1919 Junior 0 - 7  
14.04 14:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Bryne 1 1 - 2  
08.04 18:00 Vardeneset kunstgress 1- Modenabanen B  
Vardeneset 1 - Djerv 1919 G19-1 1 - 0  
18.03 15:15 Gymnasbane 5 B  
Vard Jr. Elite - Finale - Djerv 1919 Junior 1 - 0  
18.03 12:30 Gymnasbane 2 B  
Madla Jr1 - Djerv 1919 Junior 0 - 3  
17.03 14:45 Djervbanen B  
Falkeid Jr1 - Djerv 1919 Junior 1 - 11  
17.03 14:45 Gymnasbane 6 B  
Vard Jr. Elite - Djerv 1919 Junior 1 - 0  
17.03 13:00 Djervbanen B  
Bremnes Jr2 - Djerv 1919 Junior 0 - 2  
17.03 10:00 Gymnasbane 7 B  
Sandviken Jr1 - Djerv 1919 Junior 1 - 4  
17.03 10:00 Djervbanen B  
Solid Jr1 - Djerv 1919 Junior 1 - 1  
04.03 16:00 Gymnasbane 2 B  
Vard Jr Elite - Djerv 1919 Junior 2 - 4  
04.03 10:00 Djervbanen B  
Kopervik Jr Elite - Djerv 1919 Junior 3 - 1  
27.02 18:30 Djervbanen B  
Stord Jr Elite - Djerv 1919 Junior 3 - 5  
23.02 18:00 Djervbanen B  
Bremnes IL #2 - Djerv 1919 Junior 0 - 10  
21.02 20:00 Djervbanen B  
Åkra IL #1 - Djerv 1919 Junior 0 - 5  
08.02 20:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #3 - Djerv 1919 Junior 3 - 4  
06.02 20:00 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #1 - Djerv 1919 Junior 3 - 4  
30.01 18:30 Djervbanen B  
Hemmingstad A-Lag - Djerv 1919 Junior 1 - 3  
29.01 20:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Junior 1 - 5  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
André Solstrand 17 2
Andreas Mardal T 17 16 7
Bernhard K. R 15 1
Christian L 17 24 1 1
Dreni M 18 3 1
Eirik Viland A 16 15 1 1
Emil Osnes G 19 24 3 11
Ezat J 17 3
Hafsteinn Egill R 18 16 5 11
Hauk Johan R 17 28 13 21
Håkon E 17 27 2 2
Håvard Vatland K 16 11 1 5
Isa G 19 3
Jacob-Andreas H 17 31
John Herman Hagen B 17 3 1
Jørgen Grevstad N 18 6
Kasper A 15 1
Lennart H 19 22 3 11
Magnus B. H 19 7
Marcel O 16 1
Marcus Hope 18 24 7 13
Markus Lassesen H 19 22 9
Mathias V 17 7 5
Mathias Kjær E 17 11 1 6
Mats Lokna W 18 28 1 7
Oddve S 17 3
Oskar H 17 31 3 5
Pawel K 18 2
Petter Andreas Hausken L 17 3 1
Sebastian Emil B 16 1 1
Sebastian Lie H 17 30 7 4
Simen H 18 25 2 5
Sivert H 20 4 1
Sondre Eide M 18 3
Stefan Mirosavljevic 18 6 1
Stian K 18 16 2
Torbjørn Log P 17 31 10 2
Truls Birkeland 17 16 2 1
Vegard Sørbø S 19 3
Vetle Høystad R 19 21 1 3
Øyvind K 18 21 6 12
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift