Besøk våre lagsider

TIR
18.09
17:00-18:00
Gymnasbane 2B
ONS
19.09
18:00-19:00
Gymnasbane 2A
19.09 17:00 Alfabanen B
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 10 år -
26.09 18:00 Gymnasbane 2A H
Djerv 1919 Gutter 10 år - Nord G-2008-2 -
03.10 18:00 Minigressbanen Åsebøen B
Kopervik Gutter 2008 (1) - Djerv 1919 Gutter 10 år -
15.09 16:00 Nord Gress C B  
Torvastad #1 - Djerv 1919 Gutter 10 år 1 - 4  
15.09 15:00 Nord Gress D H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Vard Haugesund #3 4 - 2  
15.09 14:00 Nord B  
Haugar #3 - Djerv 1919 Gutter 10 år 2 - 6  
12.09 18:00 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Stegaberg IL #1 8 - 5  
05.09 18:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - N.I.L #1 6 - 1  
03.10 18:00 Minigressbanen Åsebøen B  
Kopervik Gutter 2008 (1) - Djerv 1919 Gutter 10 år -  
26.09 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Nord G-2008-2 -  
19.09 17:00 Alfabanen B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 10 år -  
15.09 16:00 Nord Gress C B  
Torvastad #1 - Djerv 1919 Gutter 10 år 1 - 4  
15.09 15:00 Nord Gress D H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Vard Haugesund #3 4 - 2  
15.09 14:00 Nord B  
Haugar #3 - Djerv 1919 Gutter 10 år 2 - 6  
12.09 18:00 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Stegaberg IL #1 8 - 5  
05.09 18:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - N.I.L #1 6 - 1  
29.08 18:00 Åkra gress B  
Åkra IL Grindhaug - Djerv 1919 Gutter 10 år 4 - 13  
20.08 18:00 Skudenes kunstgress B B  
SUIL #2 - Djerv 1919 Gutter 10 år 3 - 8  
17.06 09:20 Etne B  
Stegaberg - Djerv 1919 Gutter 10 år 2 - 3  
16.06 16:00 Etne H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Jada Fifa 3 - 0  
16.06 12:00 Etne H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Selbjørn 5 - 1  
16.06 08:40 Etne kunstgras bane 8 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Haugar #5 6 - 1  
15.06 19:40 Etne B  
Vigrestad - Djerv 1919 Gutter 10 år 1 - 5  
13.06 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2008 (1) 14 - 8  
06.06 18:00 Nordbanen B  
Nord G-2008-2 - Djerv 1919 Gutter 10 år 2 - 4  
30.05 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Haugar #1 8 - 4  
23.05 17:00 Førre skole B  
Stegaberg IL #1 - Djerv 1919 Gutter 10 år 7 - 10  
14.05 18:00 Nedstrand kunstgress B  
N.I.L #1 - Djerv 1919 Gutter 10 år 6 - 9  
09.05 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Åkra IL Grindhaug 14 - 1  
02.05 18:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - SUIL #2 5 - 3  
22.04 14:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Djerv 1919 #3 7 - 1  
22.04 13:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Djerv 1919 #1 4 - 2  
22.04 12:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Djerv 1919 #4 4 - 4  
07.04 12:00 Bane B (7er) H  
Djerv 1919 Gutter 10 år - Djerv 1919 #5 5 - 2  
07.04 10:45 Bane A (7er) B  
Djerv 1919 #3 - Djerv 1919 Gutter 10 år 1 - 7  
07.04 09:00 Bane B (7er) B  
Vard Haugesund #3 - Djerv 1919 Gutter 10 år 9 - 3  
B  
Bømlo il MG10- - Djerv 1919 Gutter 10 år -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Ajit S. H 10 24 6
Casper G 10 13
Emil H 10 25 31
Linus M 10 24 11
Ludvig R. M 10 24 40
Marius N 10 24 18
Mathias S. F 10 23 15
Oscar M. P 10 25 7
Rolf Gunnar Tollefsen H 10 25 31
Tobias M. A 10 25 5
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift