Besøk våre lagsider

ONS
25.04
20:30-22:00
Gymnasbane 2A
30.04 20:00 Gymnasbane 2 B
Moster IL A-Lag - Djerv 1919 B-Lag -
14.05 19:00 Sauda stadion KG B
Sauda - Djerv 1919 B-Lag -
22.05 18:00 Djervbanen B
Torvastad #1 - Torvastad 2 -
28.05 20:00 Skånevik stadion B
Skånevik #1 - Djerv 1919 B-Lag -
04.06 20:00 Gymnasbane 2 H
Djerv 1919 B-Lag - Vedavåg Karmøy -
23.04 18:00 Falkeid Kunstgras B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 B-Lag 0 - 8  
19.04 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 B-Lag - Sveio IL #1 0 - 1  
04.04 20:00 Torvastad B  
Torvastad #1 - Djerv 1919 B-Lag -  
21.03 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 B-Lag - Haugaland FK -  
26.02 20:30 Karmøy Storhallen B  
Vedavåg - Djerv 1919 B-Lag 8 - 1  
27.10 15:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 B-Lag - Haugar #1 -  
22.10 19:00 Nedstrand kunstgress B  
Nedstrand - Djerv 1919 B-Lag -  
15.10 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 B-Lag - Vard Haugesund C lag -  
02.10 20:00 Storhall Karmøy B  
Vedavåg Karmøy - Djerv 1919 B-Lag -  
24.09 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 B-Lag - Skånevik IL -  
17.09 18:00 Torvastad 1 (Stadion) H  
Torvastad 2 - Torvastad #1 -  
10.09 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 B-Lag - Sauda -  
27.08 19:00 Moster Grendapark B  
Moster IL A-Lag - Djerv 1919 B-Lag -  
20.08 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 B-Lag - Falkeid #1 -  
13.08 20:00 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Djerv 1919 B-Lag -  
25.06 20:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Djerv 1919 B-Lag -  
18.06 20:00 Gymnasbane 2 B  
Nedstrand - Djerv 1919 B-Lag -  
11.06 20:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund C lag - Djerv 1919 B-Lag -  
04.06 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 B-Lag - Vedavåg Karmøy -  
28.05 20:00 Skånevik stadion B  
Skånevik #1 - Djerv 1919 B-Lag -  
22.05 18:00 Djervbanen B  
Torvastad #1 - Torvastad 2 -  
14.05 19:00 Sauda stadion KG B  
Sauda - Djerv 1919 B-Lag -  
30.04 20:00 Gymnasbane 2 B  
Moster IL A-Lag - Djerv 1919 B-Lag -  
23.04 18:00 Falkeid Kunstgras B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 B-Lag 0 - 8  
19.04 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 B-Lag - Sveio IL #1 0 - 1  
04.04 20:00 Torvastad B  
Torvastad #1 - Djerv 1919 B-Lag -  
21.03 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 B-Lag - Haugaland FK -  
26.02 20:30 Karmøy Storhallen B  
Vedavåg - Djerv 1919 B-Lag 8 - 1  
21.02 20:30 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Djerv 1919 B-Lag 1 - 1  
07.02 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 B-Lag - Vard Haugesund C lag 2 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alexander Hårvik Hausken 21 2
Andreas Helgesen S 21 2
Arun C 19 1
Bijaya R 22 1
Bjørn Erik M 21 1
Christian L 17 1 1
Danni Henriques 22 2
Dennis H 26 1 1
Eirik Viland A 16 1 1 1
Gregor V 22 1
Hauk Johan R 17 1 2 1
Håkon Brevik 23 2 1
Jostein Espeland 24 1
Kristian G 23 1
Marcus Hope 18 1 1 1
Mathias Kjær E 17 1 1
Ola Nerland F 23 2
Olav Hartwedt L 21 2
Ole Marius Tjernagel E 21 1 1
Runar R 40 1
Simen H 18 1 1 1
Simon Lyngholm L 21 1
Sjur-Jarle Hauge 47 1
Stefan Mirosavljevic 18 1
Sven Martin Stakkestad 21 2
Sverre M 43 1
Vegard M 23 2
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift