Besøk våre lagsider

27.09 18:00 B  
Haugar 5 - Djerv 1919 MG 6 lag 1 -  
20.09 18:00 H  
Djerv 1919 MG 6 lag 1 - Haugar Lillesund -  
16.09 12:30 Nord Gress 3'er F B  
Haugar Austrheim - Djerv 1919 Gutter 6 år -  
16.09 11:30 Nord Gress 3'er F H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - Nord MG6 G-2011-2 -  
16.09 10:00 Nord Gress 3'er F B  
SK Vats 94 MIX6-1 - Djerv 1919 Gutter 6 år -  
27.09 18:00 B  
Haugar 5 - Djerv 1919 MG 6 lag 1 -  
20.09 18:00 H  
Djerv 1919 MG 6 lag 1 - Haugar Lillesund -  
16.09 12:30 Nord Gress 3'er F B  
Haugar Austrheim - Djerv 1919 Gutter 6 år -  
16.09 11:30 Nord Gress 3'er F H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - Nord MG6 G-2011-2 -  
16.09 10:00 Nord Gress 3'er F B  
SK Vats 94 MIX6-1 - Djerv 1919 Gutter 6 år -  
13.09 18:00 B  
SK Vats #1 - Djerv 1919 MG 6 lag 1 -  
06.09 18:00 H  
Djerv 1919 MG 6 lag 1 - Haugar Skåredalen -  
02.09 11:30 MOMENT - Grasbane for 6-åringer B  
Haugar MG6-2 - Djerv 1919 Gutter 6 år -  
02.09 11:30 Stegaberg B  
Haugar Rossabø - Djerv 1919 Gutter 6 år 7 - 3  
02.09 10:00 PANORAMA - Grasbane for 6-åringer H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - Stegaberg MG6-2 MG6-2 -  
02.09 08:30 PANORAMA - Grasbane for 6-åringer B  
Falkeid - Djerv 1919 Gutter 6 år -  
30.08 18:00 B  
Haugar Austrheim - Djerv 1919 MG 6 lag 1 -  
23.08 18:00 H  
Djerv 1919 MG 6 lag 1 - Haugar -  
14.06 18:00 B  
Hemmingstad 1 - Djerv 1919 MG 6 lag 1 -  
14.06 10:00 haugarhallen H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - hemningstad 4 - 8  
07.06 18:00 H  
Djerv 1919 MG 6 lag 1 - Haugar 5 -  
04.06 12:00 Falkeid H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - stegaberg 2 8 - 6  
04.06 11:00 Falkeid H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - stegaberg 8 - 10  
04.06 11:00 Falkeid H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - Falkeid 14 - 1  
04.06 10:00 Falkeid H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - koppervik 3 7 - 3  
04.06 10:00 Falkeid B  
kopervik - Djerv 1919 Gutter 6 år 15 - 3  
04.06 09:00 Falkeid H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - koppervik 1 3 - 5  
04.06 09:00 Falkeid H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - Djerv 2 7 - 8  
31.05 18:00 B  
Haugar Lillesund - Djerv 1919 MG 6 lag 1 -  
24.05 18:00 H  
Djerv 1919 MG 6 lag 1 - SK Vats #1 -  
21.05 10:30 Haugarhallen B  
Haugar Rossabø - Djerv 1919 Gutter 6 år 3 - 3  
21.05 10:00 B  
djerv1 - Djerv 1919 Gutter 6 år 4 - 5  
21.05 10:00 Haugarhallen B  
Haugar Rossabø - Djerv 1919 Gutter 6 år 5 - 3  
21.05 09:00 haugarhallen H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - Haugar 1 3 - 7  
21.05 09:00 haugarhallen H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - Haugar 2 2 - 9  
17.05 18:00 B  
Haugar Skåredalen - Djerv 1919 MG 6 lag 1 -  
10.05 18:00 H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - Haugar Austrheim 7 - 16  
10.05 09:00 avaldsnes B  
Haugar Austrheim - Djerv 1919 Gutter 6 år -  
03.05 17:00 ballbingen ved haugarhallen B  
Haugar Rossabø - Djerv 1919 Gutter 6 år 13 - 5  
28.04 16:30 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 6 år - Hemmingstad 1 -  
22.04 11:00 avaldsnes B  
Haugar Austrheim - Djerv 1919 Gutter 6 år -  
22.04 10:00 avaldsnes B  
Haugar Lillesund - Djerv 1919 Gutter 6 år 12 - 12  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Å 6 11 22
Alexander 6 3
Brage K 6 4
David Ø 6 11 9
halle A 6 8 3
Jakob Velde V 6 6 3
Max Lønning F 6 7 6
Nils Andreas Nuan Waage 6 7 5
Ola W 6 8 1
Oliver K 6 4
Sverre E 6 8 15
Voicu George G 6 4 12
William Kleivset Ø 6 4 2
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift