Besøk våre lagsider

MAN
20.08
19:00-20:30
Gymnasbane 2B-1
ONS
22.08
20:30-22:00
Gymnasbane 2A-2
FRE
24.08
17:00-18:30
Gymnasbane 2B
30.08 18:30 Nysæter kunstgress B
Solid / Fitjar - Djerv 1919 2 -
04.09 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras B
Trott #1 - Trott G16 1 -
25.09 18:00 Djervbanen H
Djerv 1919 2 - Skjoldar /Vats/Vik 1 -
04.10 19:00 Sauda stadion KG B
Sauda 1 - Djerv 1919 2 -
16.10 18:15 Djervbanen H
Trott G16 2 - Trott -
25.06 18:35 B  
Ullensaker/Kisa 2 - Djerv 1919 Gutter 16 år 1 - 0  
25.06 10:00 B  
Randesund - Djerv 1919 Gutter 16 år 8 - 1  
24.06 12:00 B  
Vadmyra - Djerv 1919 Gutter 16 år 4 - 0  
23.06 12:00 B  
Greipstad - Djerv 1919 Gutter 16 år 1 - 2  
20.06 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 16 år - Trio /Halsnøy 2 - 2  
25.10 18:00 Kvednabekkjen B  
Trio /Halsnøy - Djerv 1919 2 -  
16.10 18:15 Djervbanen H  
Trott G16 2 - Trott -  
04.10 19:00 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Djerv 1919 2 -  
25.09 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 2 - Skjoldar /Vats/Vik 1 -  
04.09 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras B  
Trott #1 - Trott G16 1 -  
30.08 18:30 Nysæter kunstgress B  
Solid / Fitjar - Djerv 1919 2 -  
25.06 18:35 B  
Ullensaker/Kisa 2 - Djerv 1919 Gutter 16 år 1 - 0  
25.06 10:00 B  
Randesund - Djerv 1919 Gutter 16 år 8 - 1  
24.06 12:00 B  
Vadmyra - Djerv 1919 Gutter 16 år 4 - 0  
23.06 12:00 B  
Greipstad - Djerv 1919 Gutter 16 år 1 - 2  
20.06 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 16 år - Trio /Halsnøy 2 - 2  
14.06 19:00 Prestagardsskogen Kunstgras B  
Trott #2 - Trott G16 2 2 - 7  
07.06 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 16 år - Sauda 1 5 - 3  
31.05 20:00 Skjold Stadion 1 B  
Skjoldar /Vats/Vik 1 - Djerv 1919 Gutter 16 år 5 - 4  
21.05 17:00 Djervbanen B  
Sauda 16 - Djerv 1919 Gutter 16 år 6 - 2  
14.05 20:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 Damer - Djerv 1919 Gutter 16 år 0 - 8  
03.05 18:00 Djervbanen H  
Trott G16 1 - Trott #1 2 - 3  
24.04 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 16 år - Solid / Fitjar 1 - 2  
15.04 13:40 Gym 5 B  
Mastra 16-1 - Djerv 1919 Gutter 16 år 1 - 2  
14.04 16:00 Gym 2 B  
Mastra 16-1 - Djerv 1919 Gutter 16 år 3 - 3  
14.04 09:00 djerv banen H  
Djerv 1919 Gutter 16 år - Skjold IL f.02 0 - 9  
14.04 08:30 Djervbanen B  
Skjold 16-1 - Djerv 1919 Gutter 16 år 9 - 0  
11.04 19:45 Djervbanen B  
Djerv 14-1 - Djerv 1919 Gutter 16 år 4 - 5  
04.04 20:00 Åkra B  
Åkra IL #1 - Djerv 1919 Gutter 16 år 4 - 3  
14.03 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 16 år - Falkeid #1 5 - 4  
13.03 19:00 Langeland banen B  
Stord 2 - Djerv 1919 Gutter 16 år 8 - 5  
11.03 15:30 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 16 år - Bremnes IL #2 2 - 1  
07.03 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 16 år - Skjoldar G15/16 9 - 3  
28.01 15:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 16 år - Djerv 1919 #4 1 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anders Lindland 16 21 2
Borgar Rasmussen 15 4
Daniel L 16 8 7
Erling Kjellesvik H 16 21 28
Espen L 16 12
Godfred I 15 1
Haakon Å 16 6 2
Henrik Eskevik 16 2
Herman R Johannesen 16 21 2
Jesper H 16 9
Joakim Holden Sæverud 15 3
Johan V 16 18 3
John Vegard A 16 13 1
Jon V 14 1
Jonas Åsbø F 15 1
Jørgen Åsbø F 15 3
Kasper A 15 2 3
Kristian K 15 3
Kristian Vaaland A 16 17
Magnus Skjølingstad G 15 1
Martin Andre H H 16 16 1
Mats Åsbø F 15 13 2
Oscar P 16 22 2
Sander H 16 7 1
Sondre M 16 21
Sondre Underhaug F 16 12 2 8
Thomas Carlsen 16 18 2
Thomas Dahle G 16 17
Thomas Grindheim L 16 20 1
Øystein R. Martinsen 15 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift