Uke 38

Uke 37

Uke 36

Uke 35 kamp Mandag

Uke 34

Køyreliste haust 2018

Uke 33

Uke 32

Uke 30 NORWAY CUP

Uke 29

Besøk våre lagsider

MAN
17.09
19:15-20:00
Olvondo Stadion CD
ONS
19.09
18:45-20:15
Treningsfelt A
TOR
20.09
20:15-21:45
Treningsfelt A
25.09 18:30 Vikahaugane Kunstgress B
Stord 1 - Bremnes J15 1 -
05.10 19:00 Olvondo Stadion B
Osterøy/fotlandsvåg/Hausvik - Bremnes IL Jenter 15 år -
13.10 13:00 Olvondo Stadion H
Bremnes J15 1 - Flaktveit -
24.10 18:50 Prestegardsmoen Olabanen B
Voss - Bremnes J15 1 -
15.09 12:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Nordre Fjell 2 - 1  
11.09 18:30 Nesttun Kunstgress 1 B  
Fana 1 - Bremnes J15 1 0 - 1  
04.09 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Fitjar 5 - 0  
27.08 18:30 Follese kunstgress 2 B  
Askøy SK - Bremnes J15 1 3 - 3  
17.08 18:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Austevoll 3 - 0  
24.10 18:50 Prestegardsmoen Olabanen B  
Voss - Bremnes J15 1 -  
13.10 13:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Flaktveit -  
05.10 19:00 Olvondo Stadion B  
Osterøy/fotlandsvåg/Hausvik - Bremnes IL Jenter 15 år -  
25.09 18:30 Vikahaugane Kunstgress B  
Stord 1 - Bremnes J15 1 -  
15.09 12:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Nordre Fjell 2 - 1  
11.09 18:30 Nesttun Kunstgress 1 B  
Fana 1 - Bremnes J15 1 0 - 1  
04.09 18:30 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Fitjar 5 - 0  
27.08 18:30 Follese kunstgress 2 B  
Askøy SK - Bremnes J15 1 3 - 3  
17.08 18:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Austevoll 3 - 0  
03.08 09:50 Ekeberg 30 B  
Stabæk - Bremnes IL Jenter 15 år 3 - 2  
02.08 16:15 Ekeberg 28 B  
Hamna IL - Bremnes IL Jenter 15 år 0 - 1  
02.08 10:15 Ekeberg 6 B  
Lørenskog - Bremnes IL Jenter 15 år 0 - 4  
31.07 09:50 Ekeberg 30 B  
Førde - Bremnes IL Jenter 15 år 2 - 1  
30.07 17:00 Rustad 5 B  
Vind - Bremnes IL Jenter 15 år 0 - 1  
29.07 19:15 Abilsø 3 B  
Tistedal/Berg - Bremnes IL Jenter 15 år 0 - 7  
12.06 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Stord 1 4 - 2  
10.06 15:00 Nadderud B  
Stabæk - Bremnes IL Jenter 15 år 3 - 0  
10.06 12:00 Nadderud B  
Bærums Verk Hauger - Bremnes IL Jenter 15 år 1 - 0  
09.06 17:00 Nadderud Bane 1 B  
Åsane - Bremnes IL Jenter 15 år 1 - 2  
09.06 13:00 Nadderud bane 1 B  
Kolbotn - Bremnes IL Jenter 15 år 0 - 2  
08.06 18:00 Nadderud B  
Stabæk J15 - Bremnes IL Jenter 15 år 3 - 0  
02.06 13:30 Myrdal stadion B  
Åsane - Bremnes J15 1 0 - 1  
27.05 14:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Fyllingsdalen 1 - 1  
21.05 14:00 Osterøy stadion Kunstgras B  
Osterøy 1/Fotlandsvåg/Hausvik - Bremnes J15 1 0 - 1  
15.05 20:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Fana 1 3 - 1  
09.05 18:30 Seim idrettsplass B  
Nordhordland 1 - Bremnes J15 1 1 - 6  
01.05 16:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes J15 1 - Askøy SK 1 - 0  
28.04 14:00 Rubb Stadion H  
Bremnes J15 1 - Voss 1 6 - 0  
24.04 18:00 Hundvåkøy kunstgress B  
Austevoll 1 - Bremnes J15 1 2 - 1  
08.04 14:00 Straume Stadion B  
Sotra 1 - Bremnes IL Jenter 15 år 0 - 3  
04.04 18:30 Rubb Stadion H  
Bremnes IL Jenter 15 år - Fitjar J15 11 - 0  
23.03 18:30 Rubb Stadion H  
Bremnes IL Jenter 15 år - Stord J15 2 - 1  
12.03 18:00 Olvondo Stadion H  
Bremnes IL Jenter 15 år - Djerv 1919 #1 0 - 1  
05.03 19:15 Olvondo Stadion B  
Bremnes Junior - Bremnes IL Jenter 15 år 0 - 3  
02.03 19:00 Gymnasbane 5 B  
Haugar #1 - Bremnes IL Jenter 15 år 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie Rogne 15 20 8
Benedikte Vold 16 12 1
Elisabeth Sæverud Onarheim 15 24
Hanna Alfsvåg Kirketeig 15 29
Hanna Habbestad Ytrøy 15 29 7
Helene Simonsen H 15 18
Ingjerd Lønning G 15 28 5
Jenny Eidesvik 17 1 1
Johanne Sortland Grindheim 15 15
Julie Sæverud Gåsland 15 30 1
Mari Mæland 15 30 16
Marte Berntsen 15 16
Nora Vestrheim Øvrebø 15 30 5
Oda Sortland Grindheim 15 15 7
Siren Vold S 15 1
Suzana Amanuel T 15 22 2
Thea Tysse Fylkesnes 15 30 14
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift