Besøk våre lagsider

MAN
23.10
19:00-20:00
Skåredalen A
MAN
23.10
19:00-20:00
Skåredalen (kunstgress)
TIR
24.10
18:30-20:00
Sakkestad (kunst)
ONS
25.10
18:00-19:00
Skåredalen B
ONS
25.10
18:00-19:00
Skåredalen (kunstgress)
24.10 18:30 Grinde Kunstgress A B
Skjold IL f.03/04 - Djerv 1919 Jenter 13 år -
31.10 18:30 Sakkestad kunstgress H
Bremnes J13 2 - Bremnes IL #2 -
17.10 18:30 Sakkestad kunstgress H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - IL Skjoldar J13 15 - 0  
02.10 18:30 Sakkestad kunstgress H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Sveio IL #1 8 - 1  
25.09 18:30 Sakkestad kunstgress H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Haugar #4 2 - 2  
18.09 18:30 Våge Idrettsplass B  
Bremnes IL #2 - Djerv 1919 Jenter 13 år 3 - 5  
12.09 18:30 Sakkestad kunstgress H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Skjold IL f.03/04 3 - 1  
31.10 18:30 Sakkestad kunstgress H  
Bremnes J13 2 - Bremnes IL #2 -  
24.10 18:30 Grinde Kunstgress A B  
Skjold IL f.03/04 - Djerv 1919 Jenter 13 år -  
17.10 18:30 Sakkestad kunstgress H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - IL Skjoldar J13 15 - 0  
02.10 18:30 Sakkestad kunstgress H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Sveio IL #1 8 - 1  
25.09 18:30 Sakkestad kunstgress H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Haugar #4 2 - 2  
18.09 18:30 Våge Idrettsplass B  
Bremnes IL #2 - Djerv 1919 Jenter 13 år 3 - 5  
12.09 18:30 Sakkestad kunstgress H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Skjold IL f.03/04 3 - 1  
05.09 18:30 Skjold Stadion 1 B  
IL Skjoldar J13 - Djerv 1919 Jenter 13 år 3 - 7  
28.08 18:30 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Djerv 1919 Jenter 13 år 0 - 2  
22.08 18:30 Sakkestad kunstgress H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Haugar #4 8 - 0  
03.08 16:00 Norwaycup H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Hammarby 0 - 3  
03.08 12:00 Norwaycup B  
Øvrevoll Hosle - Djerv 1919 Jenter 13 år 1 - 2  
02.08 14:00 Norwaycup B  
Nord Fjell Follo - Djerv 1919 Jenter 13 år 0 - 2  
01.08 14:00 Norwaycup H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Vestfossen IF 0 - 2  
31.07 14:00 Norwaycup B  
Hasle-Læren Il - Djerv 1919 Jenter 13 år 1 - 2  
30.07 15:00 Norwaycup H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Bekkelaget SK 3 - 1  
19.06 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Kopervik Jenter 2004 (1) 1 - 4  
13.06 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Haugar #1 1 - 3  
09.06 18:30 Langeland kunstgress B  
Stord 2 - Djerv 1919 Jenter 13 år 2 - 2  
29.05 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Bremnes IL 6 - 0  
23.05 18:30 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Djerv 1919 Jenter 13 år 10 - 1  
09.05 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Åkra #1 0 - 5  
04.05 17:30 Sletten kunstgress B  
Vedavåg Karmøy 1 - Djerv 1919 Jenter 13 år 5 - 4  
30.04 15:00 Eddie Cup Bronsefinale Gym 7 B  
Haugar #2 - Djerv 1919 Jenter 13 år 1 - 0  
30.04 10:00 Gymnasbane 7 H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Stegaberg IL #1 0 - 1  
29.04 12:20 Gymnasbane 6 B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 Jenter 13 år 1 - 2  
29.04 09:50 Gymnasbane 6 H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Haugar #2 0 - 2  
25.04 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Avaldsnes #1 6 - 1  
18.04 19:00 Gymnasbane 7 B  
Haugar #4 - Djerv 1919 Jenter 13 år 0 - 1  
06.04 18:00 Gymnasbane 7 B  
Haugar #2 - Djerv 1919 Jenter 13 år 4 - 4  
04.04 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Nord J-2004-1 2 - 0  
30.03 17:00 Falkeid kunstgress B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 Jenter 13 år 1 - 10  
27.03 18:00 Frakkagjerd Kunstgras B  
Stegaberg IL #1 - Djerv 1919 Jenter 13 år 9 - 1  
23.03 18:30 KarmøyHallen kunstgress B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Djerv 1919 Jenter 13 år 6 - 0  
21.03 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Åkra J13 1 - 6  
09.03 17:00 Sakkestad (kunst) A B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Jenter 13 år 2 - 1  
07.03 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Avaldsnes J13 9 - 1  
18.02 16:25 Haugarhallen H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Haugar #2 0 - 1  
18.02 15:30 Haugar Hallen B  
Vedavågen J13 - Djerv 1919 Jenter 13 år 0 - 2  
18.02 10:10 Haugar Hallen H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Haugar #4 1 - 0  
18.02 09:20 Haugar Hallen B  
Nord J-2004-1 - Djerv 1919 Jenter 13 år 1 - 0  
14.02 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Jenter 13 år - Haugar #3 5 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anna E 13 35 14
Bettina K. P 13 39 6
Celina Helgevold T 13 40 2
Emma B 13 40 47
Fride Jacobsen V 13 35 12
Gjertrud Helene Kåda L 13 40 2
Hedda S L 13 32
Ingeborg L 13 39 3
Maja F 13 38
Malene Egge Henden 13 39 1
Malene Engedal S 13 38
Naomi F 13 34
Nikola W 13 3
Nora V 13 39 11
Romi-Andrea A 13 17
Telma Bjelland K 13 40 14
Thea F 13 32 3
Tuva Klinge S 13 39 2
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products