Besøk våre lagsider

MAN
16.10
18:00-19:00
Gymnasbane 2B
17.10 19:00 B
Haugar #3 - Djerv 1919 Gutter 12 år -
04.10 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Sauda #1 5 - 2  
20.09 18:00 Gymnasbane 2A B  
Vindafjord #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 9 - 4  
12.09 18:00 Sauda B  
Sauda #2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 6  
06.09 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Stegaberg IL #2 6 - 1  
30.08 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Etne IL #1 1 - 4  
17.10 19:00 B  
Haugar #3 - Djerv 1919 Gutter 12 år -  
04.10 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Sauda #1 5 - 2  
20.09 18:00 Gymnasbane 2A B  
Vindafjord #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 9 - 4  
12.09 18:00 Sauda B  
Sauda #2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 6  
06.09 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Stegaberg IL #2 6 - 1  
30.08 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Etne IL #1 1 - 4  
22.08 18:45 Westcon-banen B  
Ølen IL #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 4 - 4  
27.06 08:35 Flekkerøy Modena A7 B  
Våg Åsane - Djerv 1919 Gutter 12 år 1 - 2  
26.06 15:00 Flekkerøy Modena C7 H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Frøyland 1 3 - 0  
26.06 12:05 Flekkerøy Modena A7 B  
Gistrup 1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 6 - 1  
25.06 08:00 Flekkerøy Vågsbygd A7 B  
Egersund 2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 - 2  
24.06 09:10 Flekkerøy Color Line D7 H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Hinna 1 2 - 5  
20.06 18:00 Vikedal B  
Vindafjord #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år -  
13.06 18:00 B  
Sauda 1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 3 - 4  
07.06 18:00 Gymnasbane 2A B  
Haugar #3 - Djerv 1919 Gutter 12 år 5 - 2  
24.05 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Sauda #2 4 - 6  
16.05 17:00 Førre Skole B  
Stegaberg IL #2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 6 - 9  
09.05 18:00 Etne Kunstgras 7`er 2 B  
Etne IL #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 5 - 3  
26.04 18:00 Gymnasbane 2A H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Ølen IL #1 9 - 2  
02.04 14:40 Bane F (7er) B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 3 - 6  
02.04 13:40 Bane G (7er) B  
Bremnes IL Svortland 1 - Djerv 1919 Gutter 12 år 3 - 1  
02.04 12:20 Bane B (7er) H  
Djerv 1919 Gutter 12 år - Vard Haugesund #4 0 - 2  
28.03 19:00 Skåredalen (kunstgress) B  
Djerv 1919 #3 - Djerv 1919 Gutter 12 år 8 - 4  
09.03 19:00 Alfabanen B  
Haugar #2 - Djerv 1919 Gutter 12 år 12 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Almar G 11 3 2
Bjørnar B 12 17 5
Emil H 12 19 2
Hans Emil B 12 17 12
Henrik V 12 16 2
John H 13 12
Jonas B 12 18 12
Leart P 12 11
Mathias H 12 18 1
Mathias K. B 12 15
Mats Hjalmar N 11 9 7
Mikal I 13 8 4
Morten Holden S 12 14 2
Patrik B 12 17 13
Tobias Schjønningsen 12 14 10
William R 12 10 1
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products