Besøk våre lagsider

19.09 18:30 Sakkestad (kunst) H
Haugar Jenter 14 år - Trio #1 -
24.09 17:00 Sakkestad (kunst) H
Haugar Jenter 14 år - Haugar #1 -
27.09 18:30 Gymnasbane 5 B
Haugar #1 - Haugar Jenter 14 år -
03.10 17:00 Åsebøen Kunstgress B
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 14 år -
17.10 17:00 Åkra Kunstgress B
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år -
10.09 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 2  
05.09 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Åkra IL #1 0 - 3  
29.08 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Kopervik Jenter 2004 (1) 0 - 0  
02.08 12:45 Ekeberg 30 (1/16-finale NC2018) B  
Charlottenlund - Haugar Jenter 14 år 1 - 0  
02.08 08:00 Ekeberg 29 (1/32-finale NC2018) H  
Haugar Jenter 14 år - Nordre Sande 2 - 1  
31.10 18:30 Kvednabekkjen B  
Trio #1 - Haugar Jenter 14 år -  
24.10 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Bremnes IL #1 -  
17.10 17:00 Åkra Kunstgress B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år -  
03.10 17:00 Åsebøen Kunstgress B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Haugar Jenter 14 år -  
27.09 18:30 Gymnasbane 5 B  
Haugar #1 - Haugar Jenter 14 år -  
24.09 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Haugar #1 -  
19.09 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Trio #1 -  
10.09 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 2  
05.09 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Åkra IL #1 0 - 3  
29.08 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Kopervik Jenter 2004 (1) 0 - 0  
02.08 12:45 Ekeberg 30 (1/16-finale NC2018) B  
Charlottenlund - Haugar Jenter 14 år 1 - 0  
02.08 08:00 Ekeberg 29 (1/32-finale NC2018) H  
Haugar Jenter 14 år - Nordre Sande 2 - 1  
31.07 10:50 Ekeberg 44 (Gruppespill NC2018) B  
Gjøvik-Lyn - Haugar Jenter 14 år 4 - 1  
30.07 09:00 Ekeberg 35 (Gruppespill NC2018) H  
Haugar Jenter 14 år - Træff 5 - 1  
29.07 10:50 Rustad 05 (Gruppespill NC2018) H  
Haugar Jenter 14 år - Osterøy 1 - 0  
16.06 14:00 Varhaug B  
Varhaug J14 - Haugar Jenter 14 år 0 - 1  
13.06 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 14 år 2 - 2  
08.06 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Sauda #1 4 - 0  
23.05 18:30 Falkeid Kunstgras B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 14 år 3 - 0  
14.05 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Trio #1 4 - 1  
09.05 18:15 Åkra Kunstgress B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 0  
07.05 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes IL #1 - Haugar Jenter 14 år 3 - 3  
23.04 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 3  
15.04 11:00 Gym 2 (Eddie Cup - Finale) H  
Haugar Jenter 14 år - Haugar #1 2 - 4  
15.04 09:20 Gymnasbane 5 (Semifinale A-sluttspill Eddie Cup) B  
Sveio IL #1 - Haugar Jenter 14 år 0 - 5  
14.04 16:30 Gymnasbane 7 (Gruppespill Eddie Cup) B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 1  
14.04 11:50 Gymnasbane 5 (Gruppespill Eddie Cup) B  
Haugar #5 - Haugar Jenter 14 år 1 - 10  
14.04 09:20 Gymnasbane 2 (Gruppespill Eddie Cup) B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 2  
09.04 17:00 Sakkestad (kunst) H  
Haugar Jenter 14 år - Kopervik Jenter 2004 (1) 1 - 2  
05.04 17:00 Falkeid Kunstgras B  
Falkeid #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 3  
02.03 18:30 Sakkestad (Vinterserien) H  
Haugar Jenter 14 år - Haugar #1 1 - 2  
28.02 19:00 Langeland (Vinterserien) B  
Stord J15 - Haugar Jenter 14 år 1 - 4  
23.02 17:00 Nord Kunstgress (Vinterserien) B  
Nord J15 - Haugar Jenter 14 år 4 - 3  
05.02 18:00 SR Bank Ølen (Vinterserien) B  
Vindafjord J15 - Haugar Jenter 14 år 7 - 0  
10.01 17:00 Djervbanen (Vinterserien) B  
Djerv 1919 #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 0  
09.01 20:00 Åkra Stadion (Vinterserien) B  
Åkra IL #1 - Haugar Jenter 14 år 1 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amalie Svendsen 14 4
Anna F 14 29 2
Eline H. W 13 5
Elise E 14 26 1
Emma Skiftun 14 1
Emma Sløgedal Stava 14 3
Ennie C 14 29 16
Erika Linga-Sørensen 14 1 1
Gerd Helene Gjerde H 13 4 1
Gyrid Nagell S 14 4
Iben Sofie S 14 1
Ida Marie Knudsen K 14 3
Ingvild Alne 14 5
Julie E 14 28 2
Kaja Gjerde H 12 29 4
Kiana Steensnes W 14 4
Kristina S 14 5 1
Maria P 14 23
Marianne Helgesen 14 1
Marie Sofie B 14 26
Marthe Gjerde H 14 29 15
Mia Stavland Dahle 14 5
Natalie N 14 23 3
Nina N 13 5
Nora S 14 29
Sadija S 14 1
Sigrid E 14 2
Tora K 14 27 1
Veslemøy Simonsen-Lie 13 25 5
Victoria G 14 23 9
Vilde K 14 11
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift