Djerv 1919

Lagledere

Lagledere

Test av rapport
Alf Magne Melkevik
Grupper: A-Lag
Anders Høyvik
Grupper: Gutter 9 år
Anders Emil Velde
Grupper: Gutter 15 år
Andre Eilertsen
Grupper: Gutter 8 år | Gutter 8 år
Andreas Andreassen
Grupper: Gutter 11 år
Andreas Knutsen
Grupper: Gutter 10 år
Andreas Helgesen Stien
Grupper: Junior
Anne Sirnes Hagland
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 10 år | Jenter 10 år
Arild Andersen
Grupper: Gutter 16 år | Junior
Arild Græsdal
Grupper: Administrasjon
Asle Solbøe
Grupper: Gutter 15 år | Gutter 15 år
Audun Sætre
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år
Bent Jakobsen
Grupper: Gutter 10 år
Bente Moen
Grupper: Gutter 13 år
Berat Rustaj
Grupper: Gutter 13 år
Birger Nordbø Torsvik
Grupper: Gutter 11 år
Bjørn Breivik
Grupper: Jenter 11 år
Bjørn Eikeland
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 11 år
Bjørn Ove Salhus
Grupper: Gutter 8 år | Gutter 8 år
Bjørn Richard Børgesen
Grupper: Gutter 7 år
Cato Ådnanes
Grupper: Gutter 10 år
Christian Nilsen
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 11 år
Dag Nygaard
Grupper: Gutter 16 år
Dag Abel Sveen
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 10 år | Gutter 10 år | Gutter 10 år | Jenter 8 år
Dan Leland
Grupper: Gutter 10 år
Daniel James Nye
Grupper: Gutter 8 år
Eirik Kalstveit
Grupper: Gutter 8 år
elisabeth Leland
Grupper: Gutter 10 år
Elisabeth Welle
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år
Endre Eide
Grupper: A-Lag | A-Lag
Ferdinand K. Haaland
Grupper: B-Lag | Jenter 10 år | Jenter 10 år | Jenter 9 år | Jenter 9 år | Jenter 9 år | Junior | Junior | Junior | Junior
Frode Kristensen
Grupper: Gutter 7 år
Geir Eikemo
Grupper: Jenter 13 år | Jenter 13 år
Geir Hausken
Grupper: Gutter 9 år
Geir Olav Jentoft
Grupper: Damer
Geir Ove Egge
Grupper: Jenter 15 år
Geir Åge Nesse
Grupper: Gutter 10 år
Gudmund Vestre
Grupper: Administrasjon
Gunn Soltveit
Grupper: Jenter 17 år
Hanne Kristin Leknes Nordeide
Grupper: Jenter 8 år
Hans Kristoffersen
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 11 år | Jenter 11 år
Harald Eriksen
Grupper: HC
Helge Edvinson
Grupper: Gutter 12 år
Helge Høie
Grupper: HC
Helge Varne
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Henriette Melkevik Eikje
Grupper: HC
Håkon Brevik
Grupper: C-Lag
Håkon Velde Nordstrøm
Grupper: Gutter 10 år
Idar Høviskeland Pedersen
Grupper: Administrasjon
Inge Holme Grutle
Grupper: Gutter 9 år | Gutter 9 år
Irene Grønningen
Grupper: HC
Jarle Thy
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 9 år
Jimmi Michelsen
Grupper: Gutter 6 år
Johan Øvrebø
Grupper: Gutter 15 år
John Emil Hauge
Grupper: Gutter 9 år
John Øyvind Knutsen
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 10 år
Jon Håkon Melkevik
Grupper: Administrasjon | HC
Jone Haakonseth
Grupper: Gutter 6 år
Jonny Torvestad
Grupper: Gutter 8 år
Jostein Rasmussen
Grupper: Junior
Ken Bjelland
Grupper: Gutter 7 år | Gutter 7 år
Kjell Bjelland
Grupper: HC
Kjell Arne Drange
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 11 år
Kjell Inge Bråtveit
Grupper: A-Lag
Kjell Tore Heien
Grupper: Gutter 13 år
Kjetil Eide
Grupper: Old-Boys
Kjetil Ragnar Husevåg
Grupper: Jenter 13 år
Kurt Harald Eskevik
Grupper: Junior
Lars Lokna
Grupper: HC
Lars Inge Vatnem
Grupper: Jenter 15 år
Lee Jon Robertson
Grupper: Gutter 14 år
Leif Åge Vestbø
Grupper: Gutter 8 år
Lene Markhus
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 9 år
Lene Osmundsen Berg
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 10 år
Magne Haukelidsæter
Grupper: HC
Magnus Berning
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 12 år | Gutter 13 år
Maid Memic
Grupper: A-Lag | A-Lag | A-Lag
Mariann Aksdal
Grupper: HC
Marie Louise Aanensen
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 11 år | Jenter 11 år
Marius Spiru
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 11 år
Marius Ødegård Haavik
Grupper: Gutter 10 år
Mariusz Matyja
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 11 år
Mats Karstensen Rasmussen
Grupper: Junior | Junior
Mona Stavland Aase
Grupper: Gutter 10 år
Monica Breivik
Grupper: Jenter 10 år | Jenter 9 år
Morten Torkildsen
Grupper: Jenter 10 år
Morten Åstrøm
Grupper: Gutter 8 år
Morten Davidsen Moss
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 12 år | Gutter 13 år
Morten Osvald Nesheim Østhus
Grupper: Gutter 9 år
Neil Carlsen
Grupper: C-Lag
Nina Hagland
Grupper: Gutter 12 år
Nora Beth Nielsen
Grupper: Gutter 13 år
Oddbjørn Gudmestad Jensen
Grupper: Gutter 11 år
Ole Christian Løvik
Grupper: Gutter 11 år | Gutter 6 år
Ole Hermann Brekke
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år
Otto Ingart Nuntun
Grupper: HC
Reinert Husveg
Grupper: Junior
Roar Haugan
Grupper: Gutter 11 år
Roar Nakling Martinsen
Grupper: Gutter 16 år | Gutter 16 år
Robin Veldt
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 10 år | Gutter 13 år
Rolf Helge Hjelmtvedt
Grupper: Gutter 11 år
Ronny Mardal
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år
Rune Hjorteland
Grupper: Jenter 15 år
Rune Larsen
Grupper: Jenter 10 år
Rune Ulriksen
Grupper: Damer | Gutter 7 år | Gutter 7 år | Jenter 8 år | Jenter 8 år | Jenter 8 år
Sebastian Myrland Rasmussen
Grupper: Gutter 12 år
Serkan Kula
Grupper: Jenter 8 år
Shannan Amiryan
Grupper: Jenter 11 år | Jenter 11 år
Silje-Jennifer McDonald Bygland
Grupper: Gutter 7 år
Sindre Utne
Grupper: Gutter 7 år
Sjur-Jarle Hauge
Grupper: Damer | Gutter 15 år | SPU
Stein Arild Grønås
Grupper: Gutter 16 år
Stein Rune Lofthus
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 13 år
Stein-Erik Knapstad
Grupper: Jenter 13 år
Steinar Johannesen
Grupper: Gutter 6 år
Stian Skeiseid
Grupper: Jenter 8 år
Stian Vevatne
Grupper: Jenter 13 år
Stian Johannes Rossebø
Grupper: Old-Boys
Stig-Ove Olsen
Grupper: Gutter 12 år
Svein Inge Strand Egeland
Grupper: Jenter 8 år | Jenter 8 år | Jenter 8 år
Svein Morten Vangen Lervik
Grupper: Jenter 8 år
Svein Oddvar Moen
Grupper: Gutter 13 år
Sveinung Totland
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 10 år | Gutter 10 år | Gutter 10 år | Gutter 10 år | Gutter 11 år
Sven Egil Berntsen
Grupper: Gutter 10 år
Sverre Mardal
Grupper: Gutter 14 år | Gutter 14 år | Gutter 14 år
Sølvi Edvardsen Melkevik
Grupper: HC
Sølvi Johanne Hanssen
Grupper: Gutter 10 år | Gutter 11 år
Terje Fenstad
Grupper: Gutter 16 år
Thomas Vedøy
Grupper: Gutter 16 år
Tommy Sandtorv
Grupper: Gutter 13 år
Torstein Torkelsen
Grupper: Gutter 7 år
Trond Børge Åsbu
Grupper: Gutter 11 år
Trond Espen Mc Donald Bygland
Grupper: Gutter 12 år | Gutter 12 år | Gutter 12 år
Trond Ove Gundersen
Grupper: A-Lag
Tronn Dyrstad
Grupper: Gutter 9 år
Trygve Kvia
Grupper: A-Lag
Ture Tømmerbakke
Grupper: Jenter 17 år
Tørres Guddal
Grupper: Junior | Junior | Junior | Junior
Ulf Andreas Åberg
Grupper: Gutter 7 år | Gutter 7 år
Vegard Martinussen
Grupper: C-Lag
Vibecke Sæverud Solberg
Grupper: Gutter 16 år
Ørjan Thorsen
Grupper: Gutter 8 år
Ørjan Vik
Grupper: Gutter 13 år
Ørjan Østhus
Grupper: Gutter 9 år
Øystein Eileraas
Grupper: Jenter 8 år
Øyvind Gard
Grupper: A-Lag
Øyvind Rasmussen
Grupper: A-Lag
Øyvind Kalstø Johansen
Grupper: Gutter 11 år
Aina Økland
Grupper:
Andreas Andreassen
Grupper: Gutter 11 år
Bente Moen
Grupper: Gutter 13 år
Jostein Rasmussen
Grupper: Junior
Leif Helge Helgesen
Grupper:
Rolf Helge Hjelmtvedt
Grupper: Gutter 11 år
Sjur-Jarle Hauge
Grupper: Damer | Gutter 15 år | SPU
Sondre Dybvik Ekrene
Grupper:

Sportsklubben Djerv 1919
ADR Stordgata 5, 5522 HAUGESUND | TLF 52711883 | EPOST post@djerv1919.no

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift