Besøk våre lagsider

MAN
14.10
19:00-20:30
Gymnasbane 2A
TOR
17.10
19:00-20:30
Gymnasbane 2B
21.10 17:00 Djervbanen B
Djerv 1919 3 - Djerv 1919 G13-4 -
30.10 18:30 Frakkagjerd kunstgressbane 9er B
Stegaberg IL #1 - Stegaberg G13-1 -
30.10 18:30 Djervbanen H
Djerv 1919 G13-4 - Nord 1 -
16.10 17:00 Grinde Kunstgras B  
Skjold IL #1 - Djerv 1919 Gutter 13 år 9 - 2  
16.10 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 2 - Djerv 1919 G13-4 -  
02.10 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13-4 - Ølen 1 -  
25.09 18:30 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Djerv 1919 G13-4 -  
23.09 17:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 3 - Djerv 1919 G13-4 -  
30.10 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13-4 - Nord 1 -  
30.10 18:30 Frakkagjerd kunstgressbane 9er B  
Stegaberg IL #1 - Stegaberg G13-1 -  
21.10 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 3 - Djerv 1919 G13-4 -  
16.10 17:00 Grinde Kunstgras B  
Skjold IL #1 - Djerv 1919 Gutter 13 år 9 - 2  
16.10 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 2 - Djerv 1919 G13-4 -  
02.10 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13-4 - Ølen 1 -  
25.09 18:30 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Djerv 1919 G13-4 -  
23.09 17:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 3 - Djerv 1919 G13-4 -  
18.09 18:30 Djervbanen B  
Kopervik 1 - Djerv 1919 G13-4 -  
09.09 17:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund 3 - Djerv 1919 G13-4 -  
04.09 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Skjold IL #1 0 - 7  
04.09 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13-4 - Skjold - 1 -  
29.08 18:30 H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Haugar #3 3 - 4  
29.08 18:30 Sakkestad (kunst) B H  
Djerv 1919 G13-4 - Haugar #3 -  
19.08 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13-4 - Haugar 2 0 - 9  
11.06 17:00 Nord nye kunstgras B  
Nord 1 - Djerv 1919 G13-4 3 - 0  
03.06 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13-4 - Djerv 1919 3 0 - 5  
29.05 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13-4 - Djerv 1919 2 0 - 3  
22.05 18:30 Etne Kunstgras 7`er 1 B  
Etne IL #1 - Djerv 1919 Gutter 13 år 9 - 0  
22.05 18:30 Etne Kunstgressbane B  
Ølen 1 - Djerv 1919 G13-4 9 - 0  
13.05 18:30 Djervbanen 9er B H  
Djerv 1919 G13-4 - Sauda 1 2 - 12  
08.05 17:00 Åsebøen Kunstgras B  
Kopervik 1 - Djerv 1919 G13-4 12 - 1  
05.05 13:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13-4 - Vard Haugesund 3 1 - 1  
24.04 18:30 Torvastad 2 grasbane B  
Torvastad 1 - Djerv 1919 G13-4 3 - 1  
10.04 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Haugar #3 2 - 2  
06.04 13:40 Gymnasbane 2 B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 13 år 8 - 1  
03.04 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Djerv 1919 Gutter 13 år 5 - 1  
03.04 17:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar 2 - Djerv 1919 G13-4 5 - 1  
27.03 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G13-4 - Stegaberg 1 0 - 16  
18.03 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Djerv 1919 #4 0 - 4  
15.03 17:00 Gymnasbane 2A B  
Djerv 1919 #2 - Djerv 1919 Gutter 13 år 3 - 2  
21.02 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 13 år - Djerv 1919 #4 1 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift