Besøk våre lagsider

MAN
18.03
15:30-17:00
Djervhallen
TIR
19.03
16:00-17:30
Djervbanen A
ONS
20.03
18:30-20:00
Djervbanen B
TOR
21.03
15:30-17:00
Djervbanen A
FRE
22.03
16:00-17:30
Djervbanen A
LØR
23.03
11:30-13:00
Djervbanen
24.03 18:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G19-1 - Brodd 1 -
27.03 20:00 Åsebøen Kunstgras B
Kopervik 1 - Djerv 1919 G19-1 -
07.04 17:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G19-1 - Vardeneset 1 -
28.04 18:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G19-1 - Vaulen 1 -
12.05 14:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G19-1 - Madla 1 -
17.03 18:00 Lassa kunstgress 1 B  
Vidar 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
07.03 20:00 Djervbanen B  
Åkra IL #1 - Djerv 1919 Junior -  
16.02 14:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Staal Jørpeland Jr Elite 1 - 1  
13.02 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Trott A-lag 3 - 3  
06.02 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Avaldsnes A-lag 6 - 4  
10.11 14:00 Aarbakkebanen Bryne B  
Bryne 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
02.11 14:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Staal Jørpeland 1 -  
26.10 14:00 Gymnasbane 5 B  
Vard Haugesund 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
19.10 16:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Hinna 1 -  
29.09 14:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
15.09 14:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
08.09 16:00 Vardeneset kunstgress 1 Modenabanen B  
Vardeneset 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
31.08 14:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Kopervik 1 -  
24.08 14:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
17.08 16:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Vidar 1 -  
15.06 16:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Bryne 1 -  
02.06 14:00 Jørpeland kunstgress Hovedbane B  
Staal Jørpeland 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
26.05 14:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Vard Haugesund 1 -  
19.05 14:00 Wintershallbanen B  
Hinna 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
12.05 14:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Madla 1 -  
28.04 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Vaulen 1 -  
07.04 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Vardeneset 1 -  
27.03 20:00 Åsebøen Kunstgras B  
Kopervik 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
24.03 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-1 - Brodd 1 -  
17.03 18:00 Lassa kunstgress 1 B  
Vidar 1 - Djerv 1919 G19-1 -  
07.03 20:00 Djervbanen B  
Åkra IL #1 - Djerv 1919 Junior -  
16.02 14:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Staal Jørpeland Jr Elite 1 - 1  
13.02 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Trott A-lag 3 - 3  
06.02 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Avaldsnes A-lag 6 - 4  
24.01 19:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Junior - Stord Junior Elite 3 - 3  
23.01 19:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Junior 6 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Christian Ø 17 1
Christoffer Nilsen S 17 1
Eirik Viland A 17 1
Haakon Å 17 1
Hafsteinn Egill R 19 1
Marcel O 17 1
Marcus Hope 19 1
Mathias Kjær E 18 1
Oskar H 0 1
Theeraphat C 17 1
Tolleiv H 17 1
Tomas B 17 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift