Besøk våre lagsider

MAN
14.10
17:00-18:00
Gymnasbane 2A
22.10 18:00 Vardhallen B
Vard Haugesund #2 - Djerv 1919 Gutter 11 år -
15.10 18:00 Sakkestad Kunstgress B H  
Djerv 1919 G11 Lag 4 - Kopervik Gutter 2008 (1) -  
01.10 18:30 Skudenes gressbane A B  
Skudenes UIL #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
24.09 18:00 Sakkestad Kunstgress B H  
Djerv 1919 G11 Lag 4 - Djerv 1919 5 -  
22.09 16:30 Nord Gress A H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Sk nord LG11-Lag 1 -  
22.09 15:30 Nord Gress A H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Kolnes IL G 2008-1 -  
22.10 18:00 Vardhallen B  
Vard Haugesund #2 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
15.10 18:00 Sakkestad Kunstgress B H  
Djerv 1919 G11 Lag 4 - Kopervik Gutter 2008 (1) -  
01.10 18:30 Skudenes gressbane A B  
Skudenes UIL #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
24.09 18:00 Sakkestad Kunstgress B H  
Djerv 1919 G11 Lag 4 - Djerv 1919 5 -  
22.09 16:30 Nord Gress A H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Sk nord LG11-Lag 1 -  
22.09 15:30 Nord Gress A H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Kolnes IL G 2008-1 -  
22.09 13:00 Nord Gress A B  
Kopervik Gutter 2008 (1) - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
22.09 12:00 Nord Gress A B  
Vard Haugesund #6 - Djerv 1919 Gutter 11 år -  
17.09 18:00 B  
Åkra IL Åkra - Djerv 1919 G11 Lag 4 -  
10.09 18:00 Sakkestad Kunstgress B H  
Djerv 1919 G11 Lag 4 - Stegaberg IL #1 -  
03.09 18:30 Sakkestad Kunstgress B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Åkra IL Grindhaug 11 - 4  
27.08 18:00 H  
Djerv 1919 G11 Lag 4 - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
11.06 18:30 Sakkestad (kunst) B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Vard Haugesund #2 3 - 14  
06.06 18:00 Åsebøen minigress B  
Kopervik Gutter 2008 (1) - Djerv 1919 Gutter 11 år 7 - 11  
28.05 18:00 Sakkestad (kunst) B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Skudenes UIL #1 12 - 6  
23.05 18:00 Gymnasbane 2B-2 B  
Djerv 1919 #5 - Djerv 1919 Gutter 11 år 7 - 4  
14.05 18:30 Sakkestad (kunst) B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Åkra IL Åkra 6 - 5  
08.05 17:00 Førrebanen B  
Stegaberg IL #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 4 - 21  
30.04 18:30 Sakkestad (kunst) B H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Ferkingstad IL #1 6 - 4  
28.04 13:00 Møller Bil Cup B  
Djerv 1919 #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 2 - 5  
28.04 12:00 Møller Bil Cup B  
Ferkingstad IL #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 1 - 4  
28.04 10:30 Møller Bil Cup B  
Djerv 1919 #2 - Djerv 1919 Gutter 11 år 2 - 1  
25.04 18:00 Sletten Kunstgress B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 4 - 6  
03.04 17:00 Gymnasbane 2B-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Djerv 1919 #1 21 - 1  
24.03 14:00 Vardhallen B  
Trott IL #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 3 - 4  
24.03 13:00 Vardhallen H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Vard Haugesund #1 2 - 1  
24.03 12:00 Vardhallen B  
Vard Haugesund #3 - Djerv 1919 Gutter 11 år 1 - 6  
20.03 17:00 Gymnasbane 2B-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Djerv 1919 Gutter 12 år 2 6 - 11  
03.02 14:00 Haugarhallen B  
Haugar #5 - Djerv 1919 Gutter 11 år 4 - 6  
03.02 13:00 Haugarhallen B  
Haugar #3 - Djerv 1919 Gutter 11 år 1 - 5  
03.02 12:00 Haugarhallen B  
Haugar #4 - Djerv 1919 Gutter 11 år 4 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Eskil Ø 11 15 22
Even Ø 11 15 1
Fredrik N 11 19 25
Luka O 11 18 10
Markus Nygaard H 8 2 1
Max Magnus Bjørgen B 11 14 6
Ole Jørgen H 11 20 16
Simon S 11 19 10
Sofroniy G 11 19 5
Theodor J 11 19 48
Vemund Haga Reinertsen 11 20
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift