Besøk våre lagsider

MAN
15.07
17:00-18:00
Gymnasbane 2A
TOR
18.07
18:00-19:00
Gymnasbane 2B-2
20.08 18:00 H
Djerv 1919 G11 Lag 5 - SK Vedavåg Karmøy #1 -
27.08 18:00 B
SUIL #1 - Djerv 1919 G11 Lag 5 -
03.09 18:00 H
Djerv 1919 G11 Lag 5 - Kopervik Gutter 2008 (1) -
10.09 18:00 B
Vard Haugesund #2 - Djerv 1919 G11 Lag 5 -
17.09 18:00 H
Djerv 1919 G11 Lag 5 - Haugar #4 -
20.06 18:00 Gymnasbane 2B-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Stegaberg IL #1 10 - 4  
16.06 09:30 Voss cup bane 5 B  
Skogsvåg Lions - Djerv 1919 Gutter 11 år 3 - 1  
15.06 18:30 Voss cup bane 4 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Arna Bjørnar YA/Å1 4 - 4  
15.06 16:00 Voss cup bane 4 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Sædalen Bjørn 1 1 - 2  
15.06 11:00 Voss cup bane 2 B  
NBK Knarvik 1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 0 - 11  
29.10 18:00 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Djerv 1919 G11 Lag 5 -  
22.10 18:00 H  
Djerv 1919 G11 Lag 5 - Åkra IL Åkra -  
15.10 18:00 B  
Stegaberg IL #1 - Djerv 1919 G11 Lag 5 -  
01.10 18:00 H  
Djerv 1919 G11 Lag 5 - Ferkingstad IL #1 -  
24.09 18:00 H  
Djerv 1919 G11 Lag 5 - Djerv 1919 #4 -  
17.09 18:00 H  
Djerv 1919 G11 Lag 5 - Haugar #4 -  
10.09 18:00 B  
Vard Haugesund #2 - Djerv 1919 G11 Lag 5 -  
03.09 18:00 H  
Djerv 1919 G11 Lag 5 - Kopervik Gutter 2008 (1) -  
27.08 18:00 B  
SUIL #1 - Djerv 1919 G11 Lag 5 -  
20.08 18:00 H  
Djerv 1919 G11 Lag 5 - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
20.06 18:00 Gymnasbane 2B-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Stegaberg IL #1 10 - 4  
16.06 09:30 Voss cup bane 5 B  
Skogsvåg Lions - Djerv 1919 Gutter 11 år 3 - 1  
15.06 18:30 Voss cup bane 4 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Arna Bjørnar YA/Å1 4 - 4  
15.06 16:00 Voss cup bane 4 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Sædalen Bjørn 1 1 - 2  
15.06 11:00 Voss cup bane 2 B  
NBK Knarvik 1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 0 - 11  
11.06 18:00 B  
Åkra IL Åkra - Djerv 1919 Gutter 11 år 11 - 3  
25.05 15:00 7'ar bane 3 B  
Moster IL Grøn - Djerv 1919 Gutter 11 år 1 - 6  
25.05 12:00 7'ar bane 1 B  
Haugar #5 - Djerv 1919 Gutter 11 år 1 - 2  
25.05 11:00 7'ar bane 4 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Moster IL Blå 2 - 3  
23.05 18:00 Gymnasbane 2B-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Djerv 1919 #4 7 - 4  
14.05 19:00 Alfabanen B  
Haugar #4 - Djerv 1919 Gutter 11 år 0 - 7  
09.05 18:00 Gymnasbane 2B-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Vard Haugesund #2 3 - 12  
02.05 18:30 Åsebøen B  
Kopervik Gutter 2008 (1) - Djerv 1919 Gutter 11 år 6 - 8  
28.04 13:00 Bane G B  
Djerv 1919 #3 - Djerv 1919 Gutter 11 år 0 - 2  
28.04 12:00 Bane F H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Djerv 1919 #1 6 - 1  
28.04 11:00 Bane D B  
Ferkingstad IL #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 0 - 3  
25.04 18:00 Gymnasbane 2B-2 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - SUIL #1 9 - 3  
09.03 13:00 Storhall Karmøy Bane 4 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Stegaberg IL #1 5 - 2  
09.03 11:40 Storhall Karmøy Bane 3 H  
Djerv 1919 Gutter 11 år - Haugar #4 3 - 4  
09.03 10:20 Storhall Karmøy Bane 4 B  
Åkra IL Ådland - Djerv 1919 Gutter 11 år 1 - 5  
03.02 14:30 Haugarhallen B  
Haugar #2 - Djerv 1919 Gutter 11 år 0 - 3  
03.02 13:15 Haugarhallen B  
Haugar #5 - Djerv 1919 Gutter 11 år 1 - 1  
03.02 12:25 Haugarhallen B  
Haugar #1 - Djerv 1919 Gutter 11 år 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alex Matyja 10 18 19
Alexandru Ioan Spiru 9 18 17
Bahos K 10 8 3
Bjørn Theodor Onerheim B 10 9
David G 10 13 2
Eirik H. G 10 8 1
Haavard J. N 10 3 1
Halvor N. H 10 13 1
Ian Layne T 10 2
Jonas Bjørnsen L 10 17 7
Kevin N 10 13
Nickolay Mikal A 10 14 11
Niklas Hanssen D 10 17 20
Ole R 10 6 4
Sigurd Skjølingstad G 10 3
Snorre G 10 12 2
Sondre Gellert T 10 17 13
Tarjei Aasland Håkonsen 10 15 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift