Besøk våre lagsider

TIR
19.11
17:00-18:00
Gymnasbane 2B
ONS
20.11
18:00-19:00
Gymnasbane 2B-1
02.10 18:00 H  
Djerv 1919 J10 Lag 2 - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
25.09 18:00 Stegaberg kunstgress B  
Stegaberg IL #2 - Djerv 1919 Jenter 10 år 5 - 3  
18.09 18:00 Gymnasbane 2B-1 H  
Djerv 1919 Jenter 10 år - Vard Haugesund #1 2 - 3  
11.09 18:00 B  
Åkra IL Åkra - Djerv 1919 J10 Lag 2 -  
07.09 12:30 Knerten grasbane B  
Falkeid MJ-10-1 - Djerv 1919 Jenter 10 år 1 - 2  
02.10 18:00 H  
Djerv 1919 J10 Lag 2 - SK Vedavåg Karmøy #1 -  
25.09 18:00 Stegaberg kunstgress B  
Stegaberg IL #2 - Djerv 1919 Jenter 10 år 5 - 3  
18.09 18:00 Gymnasbane 2B-1 H  
Djerv 1919 Jenter 10 år - Vard Haugesund #1 2 - 3  
11.09 18:00 B  
Åkra IL Åkra - Djerv 1919 J10 Lag 2 -  
07.09 12:30 Knerten grasbane B  
Falkeid MJ-10-1 - Djerv 1919 Jenter 10 år 1 - 2  
07.09 11:30 Kongla kunstgress B  
Stegaberg IL MJ10-2 - Djerv 1919 Jenter 10 år 1 - 3  
07.09 09:00 Duo kunstgress B  
Skjold IL - Djerv 1919 Jenter 10 år 0 - 8  
04.09 18:00 H  
Djerv 1919 Jenter 10 år - Nord J-2009-1 6 - 6  
29.08 18:30 B  
Skudenes UIL - Djerv 1919 Jenter 10 år -  
28.08 18:00 Skudenes kunstgress B  
Skudenes UIL #1 - Djerv 1919 Jenter 10 år 1 - 5  
21.08 18:00 Gymnasbane 2B-1 H  
Djerv 1919 Jenter 10 år - Kopervik Jenter 2009 (1) 6 - 0  
16.06 09:20 B  
Sk Nord-1 - Djerv 1919 Jenter 10 år 4 - 1  
15.06 14:40 Enge bane 10 B  
Stegaberg IL - Djerv 1919 Jenter 10 år 1 - 1  
15.06 12:40 Enge bane 11 B  
Vaulen il 2 - Djerv 1919 Jenter 10 år 0 - 0  
15.06 08:40 Enge Bane 09 B  
Kopervik IL-1 - Djerv 1919 Jenter 10 år 2 - 3  
14.06 17:00 Enge Bane 09 B  
Ølen j-10 - Djerv 1919 Jenter 10 år 4 - 2  
12.06 18:00 B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Djerv 1919 Jenter 10 år 1 - 4  
05.06 18:00 H  
Djerv 1919 J10 Lag 2 - Stegaberg IL #2 -  
29.05 18:00 Vardhallen B  
Vard Haugesund #1 - Djerv 1919 Jenter 10 år 13 - 7  
22.05 18:00 Gymnasbane 2B-1 H  
Djerv 1919 Jenter 10 år - Åkra IL Åkra 4 - 4  
16.05 17:00 Nordbanen B  
Nord J-2009-1 - Djerv 1919 Jenter 10 år 9 - 3  
08.05 18:00 Gymnasbane 2B-1 H  
Djerv 1919 Jenter 10 år - Skudenes UIL #1 8 - 2  
24.04 18:00 Åsebøen B  
Kopervik Jenter 2009 (1) - Djerv 1919 Jenter 10 år 2 - 5  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Ada M 10 20 8
Ailin Å 10 5
Celine Gasowski K 10 3
Dahlia S 10 19 8
Daniella V 10 3
Elyana T 10 16
Frida W 10 8 15
Ingrid Stensen H 10 3 1
Jorunn M 10 4
Julia H 10 3
Julie G 9 2
Lisa A. J 10 2
Liv Gudmestad J 9 3 3
Lotte Solberg J 9 4 3
Mari Straum L 10 7 2
Mathilde R 10 2
Nora Førland S 10 4 3
Nora Sirnes H 10 6 10
Nora Sofie V 10 19 14
Oliwia J 10 20 1
Othilie Haugland O 9 1
Retag Mohammed Jaffar A 10 6
Vanessa D 10 1
Vilde G 10 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift