Besøk våre lagsider

MAN
16.09
20:30-22:00
Gymnasbane 2A
ONS
18.09
20:30-22:00
Gymnasbane 2A
21.09 15:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G19-4 - Randaberg 1 -
21.09 15:00 Djervbanen B
Randaberg JR - Djerv 1919 Junior -
25.09 20:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G19-4 - Avaldsnes 1 -
29.09 14:00 Djervbanen H
Djerv 1919 G19-4 - Nord 1 -
14.10 20:00 Åsebøen Kunstgras B
Kopervik 2 - Djerv 1919 G19-4 -
16.09 20:00 Skjold Stadion 1 B  
Skjoldar Vats/Vikebyd 1 - Djerv 1919 G19-4 4 - 4  
11.09 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Skudenes 1 5 - 5  
04.09 20:00 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Djerv 1919 G19-4 3 - 1  
26.08 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Kopervik 3 5 - 4  
13.08 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Nord #1 5 - 3  
14.10 20:00 Åsebøen Kunstgras B  
Kopervik 2 - Djerv 1919 G19-4 -  
29.09 14:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Nord 1 -  
25.09 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Avaldsnes 1 -  
21.09 15:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Randaberg 1 -  
21.09 15:00 Djervbanen B  
Randaberg JR - Djerv 1919 Junior -  
16.09 20:00 Skjold Stadion 1 B  
Skjoldar Vats/Vikebyd 1 - Djerv 1919 G19-4 4 - 4  
11.09 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Skudenes 1 5 - 5  
04.09 20:00 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Djerv 1919 G19-4 3 - 1  
26.08 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Kopervik 3 5 - 4  
13.08 19:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Nord #1 5 - 3  
18.06 18:30 Vikedal kunsgras B  
Ølen 1 - Djerv 1919 G19-4 2 - 4  
12.06 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Åkra 1 0 - 8  
05.06 20:00 Åsebøen Kunstgras B  
Kopervik 3 - Djerv 1919 G19-4 1 - 4  
29.05 18:00 Skudenes Kunstgress B  
Skudenes 1 - Djerv 1919 G19-4 2 - 2  
22.05 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Avaldsnes 1 4 - 5  
13.05 20:00 Sletten Kunstgress B  
Vedavåg Karmøy 1 - Djerv 1919 G19-4 6 - 2  
08.05 20:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Djerv 1919 G19-4 6 - 3  
26.04 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Kopervik 3 6 - 0  
11.04 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Skudenes 1 7 - 1  
01.04 20:00 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes 1 - Djerv 1919 G19-4 4 - 0  
27.03 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G19-4 - Vedavåg Karmøy 1 1 - 5  
21.03 20:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 JR3 - Djerv 1919 Junior 1 - 1  
14.03 20:00 Djervbanen B  
Kopervik JR 3 - Djerv 1919 Junior 2 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anders Lindland 17 10 1
Audun Bersaas Wiestad 18 8
Borgar Rasmussen 16 8
Daniel L 17 8
Erling Kjellesvik H 17 8 6
Herman R Johannesen 17 6 1
Jesper H 17 9 1
Joakim Torvestad E 17 7
Johan V 17 4
Jonas Haavik O 17 9 1
Kelsey W 17 10 4
Kristian Vaaland A 17 9
Kristoffer J 18 2
Mats Åsbø F 16 4
Ola Ur H 18 6 2
Oscar P 17 10 5
Sondre Underhaug F 17 9 1
Thomas Dahle G 17 9
Thomas Grindheim L 17 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift