Besøk våre lagsider

MAN
12.11
19:00-20:30
Gymnasbane 2A-1
TOR
15.11
19:00-20:30
Gymnasbane 2A-1
01.11 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - SK Vedavåg Karmøy #1 1 - 4  
28.10 14:00 Gymnasbane 2 B  
Bremnes - Djerv 1919 Jenter 14 år 1 - 2  
28.10 09:00 Gymnasbane 7 B  
Stord - Djerv 1919 Jenter 14 år 2 - 2  
27.10 14:00 Gymnasbane 5 H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Lyngbø 1 - 1  
26.10 17:00 Gymnasbane 5 (Hgsd Sparebank Cup) H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar #2 1 - 1  
01.11 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - SK Vedavåg Karmøy #1 1 - 4  
28.10 14:00 Gymnasbane 2 B  
Bremnes - Djerv 1919 Jenter 14 år 1 - 2  
28.10 09:00 Gymnasbane 7 B  
Stord - Djerv 1919 Jenter 14 år 2 - 2  
27.10 14:00 Gymnasbane 5 H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Lyngbø 1 - 1  
26.10 17:00 Gymnasbane 5 (Hgsd Sparebank Cup) H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar #2 1 - 1  
24.10 18:30 SR-Bank Stadion Ølen B  
Vindafjord 1 9er - Djerv 1919 Jenter 14 år 5 - 1  
17.10 18:30 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Djerv 1919 Jenter 14 år 2 - 5  
01.10 17:00 Djervbanen B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 Jenter 14 år 4 - 2  
19.09 17:00 Sletten Kunstgress B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Djerv 1919 Jenter 14 år 4 - 0  
17.09 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Vindafjord 1 9er 3 - 6  
14.09 19:00 Gymnasbane 7 H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar #1 1 - 4  
05.09 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Sauda 1 1 - 0  
28.08 17:00 Falkeid Kunstgras B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 Jenter 14 år 3 - 1  
26.07 17:35 Danacup B  
Ørebro - Djerv 1919 Jenter 14 år 2 - 2  
25.07 11:10 Danacup B  
Gneist - Djerv 1919 Jenter 14 år 0 - 1  
25.07 08:20 Danacup B  
AaB IL - Djerv 1919 Jenter 14 år 6 - 1  
24.07 19:10 Danacup B  
Ørgryte IS - Djerv 1919 Jenter 14 år 1 - 0  
24.07 13:20 Danacup B  
Teie IF - Djerv 1919 Jenter 14 år 0 - 1  
13.06 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar #2 2 - 2  
06.06 18:30 Falkeid Kunstgras H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Falkeid #1 1 - 4  
05.06 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Trio 3 - 4  
25.05 19:00 Rubb Stadion B  
Bremnes IL #1 - Djerv 1919 Jenter 14 år 5 - 0  
16.05 17:00 Djervbanen B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Djerv 1919 Jenter 14 år 3 - 3  
09.05 20:00 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar #1 1 - 3  
02.05 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Åkra 1 1 - 2  
18.04 18:30 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Djerv 1919 Jenter 14 år 1 - 6  
15.04 11:00 Gym 5 ( A - Bronsefinale Eddie cup) B  
Sveio IL #1 - Djerv 1919 Jenter 14 år 1 - 5  
15.04 09:20 Gym 2 ( Eddie cup - Semifinale) H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar #1 1 - 4  
14.04 14:40 Gym 2 ( Eddie cup ) B  
Haugar #3 - Djerv 1919 Jenter 14 år 0 - 6  
14.04 12:00 Gymnasbane 3 Eddie cup B  
Falkeid #1 - Djerv 1919 Jenter 14 år 1 - 4  
14.04 09:20 Gymnasbane 2 (Gruppespill Eddie Cup) H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar #2 1 - 2  
04.04 17:00 Djervbanen B  
Åkra IL #1 - Djerv 1919 Jenter 14 år 3 - 1  
21.03 17:00 H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Falkeid 1 - 3  
12.03 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #1 - Djerv 1919 Jenter 14 år 0 - 1  
06.03 20:00 Åkra Kunstgress B  
Åkra Jenter 15 - Djerv 1919 Jenter 14 år 4 - 1  
27.02 18:30 Sakkestad (kunst) H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar #1 1 - 9  
06.02 19:00 Stord kunstgress B  
Stord - Djerv 1919 Jenter 14 år 3 - 1  
31.01 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Kopervik J13 2004 3 - 3  
24.01 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Vindafjord J14 2 - 1  
14.01 13:00 Storhall Karmøy (Mestegull Melhus Cup) H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Falkeid #1 2 - 2  
14.01 11:00 Storhall Karmøy H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar J13 3 - 1  
13.01 15:00 Storhall Karmøy (Mestegull Melhus Cup) H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar #1 0 - 2  
13.01 12:00 Storhall Karmøy B  
åkra - Djerv 1919 Jenter 14 år 1 - 1  
10.01 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar SJ13-2 1 - 1  
10.01 17:00 Djervbanen (Vinterserien) H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Haugar #2 1 - 0  
03.01 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Jenter 14 år - Nord SJ14 2 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Anna E 14 46 1
Bettina K. P 14 46 3
Celina Helgevold T 14 46
Emma B 14 46 44
Fride Jacobsen V 14 46 2
Gjertrud Helene Kåda L 14 46
Hedda S L 14 45
Ingeborg L 14 45
Maja F 14 46
Malene Egge Henden 14 46 2
Malene Engedal S 14 45 4
Naomi F 14 45
Nikola W 14 36 2
Nora V 14 45 15
Romi-Andrea A 14 11
Sanna Bakken M 14 10
Smilla Boghamn 14 9
Telma Bjelland K 14 46 5
Thea F 14 9
Tuva Klinge S 14 46
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift