Besøk våre lagsider

MAN
18.11
19:00-20:30
Gymnasbane 2B-2
TIR
19.11
19:00-20:30
Gymnasbane 2A-2
TOR
21.11
15:30-17:00
Gymnasbane 2B
FRE
22.11
15:30-17:00
Djervhallen
28.10 18:30 Nord nye kunstgras B  
Nord 1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 7 - 1  
28.10 18:30 Nord Nye Kunstgress B  
Nord G-2005-1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 7 - 1  
21.10 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Vedavåg Karmøy 1 8 - 4  
14.10 18:30 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes 1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 3 - 6  
30.09 18:30 Tysværvåg Kunstgress B  
Falkeid #1 - Falkeid G14-1 4 - 5  
28.10 18:30 Nord nye kunstgras B  
Nord 1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 7 - 1  
28.10 18:30 Nord Nye Kunstgress B  
Nord G-2005-1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 7 - 1  
21.10 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Vedavåg Karmøy 1 8 - 4  
14.10 18:30 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes 1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 3 - 6  
30.09 18:30 Tysværvåg Kunstgress B  
Falkeid #1 - Falkeid G14-1 4 - 5  
16.09 18:30 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #2 - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 4  
13.09 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Etne IL #1 5 - 2  
03.09 18:30 Frakagjerdekunstgress B  
Stegaberg IL #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 12  
27.08 17:20 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Sauda 1 4 - 1  
19.08 18:30 prestavikjo B  
Suldal 1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 3 - 3  
19.08 18:30 Prestavikjo B  
Suldal 1 - Djerv 1919 G14-2 3 - 3  
24.06 13:30 Umbrobanen.Vennesla B  
Vadmyra/Mathopen - Djerv 1919 Gutter 14 år 2 - 0  
23.06 20:30 Umbrobanen.Vennesla H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Øvrevoll/Hosle 1 - 5  
23.06 17:10 Vennesla Stadio B  
Odda1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 1 - 0  
22.06 18:00 plusbank.Vennesla H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Randasund2 1 - 1  
12.06 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Torvastad 1 3 - 9  
03.06 18:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Nord 1 1 - 2  
27.05 18:30 Sletten Kunstgress H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - SK Vedavåg Karmøy #1 3 - 2  
20.05 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Avaldsnes 1 1 - 3  
15.05 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Falkeid 1 5 - 0  
06.05 18:30 Grinde kunstgras B  
Skjold 1 - Djerv 1919 G14-2 1 - 19  
02.05 17:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 G14-2 - Vard Haugesund #2 5 - 0  
08.04 18:30 Etne Kunstgras B  
Etne IL #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 2 - 5  
04.04 17:15 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Stegaberg 1 6 - 2  
25.03 18:30 Sauda stadion KG B  
Sauda1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 0 - 12  
24.03 12:00 Gymnasbane 5 B  
Djerv 1919 #1 - Djerv 1919 Gutter 14 år 3 - 2  
23.03 11:00 Gymnasbane 6 B  
Kopervik Gutter 2005 (1) - Djerv 1919 Gutter 14 år 4 - 8  
18.03 18:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Suldal1 9 - 2  
11.03 18:30 Torvastad 3 kunstgras B  
Torvastad #1 - Djerv 1919 G14-2 2 - 7  
18.02 20:00 Gymnasbane 2 H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Vard Haugesund #1 1 - 6  
05.02 19:00 Ferkingstad Kunstgress B  
Åkra IL 1 og 2 - Djerv 1919 Gutter 14 år 2 - 6  
15.01 20:00 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Haugar jenter 17 4 - 3  
13.12 17:30 Djervbanen H  
Djerv 1919 Gutter 14 år - Djerv 1919 #2 4 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adrian Oldervoll Jensen 13 1
Almar G 13 17 12 4
Andi Rustaj 13 1
Bjørn Rezan Rønnevik 14 21 2 6
Bjørnar B 14 21 5 7
Dzan Tarik D 14 4 4
Dzan Tarik D 14 15 2 9
Emil H 14 21 1 2
Gracjan Sebastian P 15 2
Hans Emil Hagen B 14 26 6 12
Håvard H 13 23
John H 15 20 2
Jon T 14 19 2 2
Jonas B 14 22 19 14
Leander S 14 15 12 19
Mathias H 14 24 1 1
Mathias Jensen O 14 9 2 6
Mats Hjalmar N 13 24 6 21
Morten Holden S 14 26 7 9
Patrik B 14 15 3 6
Sebastian O 13 1
Sondre Dybvik E 12 1
Sune M 13 12 6 2
Taulant R 13 1
Tobias Schjønningsen 14 21 5 4
Torius Sætre Fjeld 14 26 4
Vetle A 14 23 5 15
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift